Show menu

Šosko leto 2009/10 - Mladinci

POLFINALE SREDNJEŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

CELJE, 27.01.2010

 

Sodelujoče ekipe:

- GIMNAZIJA ORMOŽ
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- I. GIMNAZIJA CELJE

 

Razpored tekmovanja:

GIMNAZIJA ORMOŽ : I. GIMNAZIJA CELJE
GIMNAZIJA ORMOŽ : GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
I. GIMNAZIJA CELJE : GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
Tekma Rezultat

ČETRTFINALE SREDNJEŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

VELENJE, 15.12.2009

 

Sodelujoče ekipe:

- I. GIMNAZIJA CELJE
- GESŠ TRBOVLJE
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- ŠC VELENJE RŠ



Razpored tekmovanja:

 

I. GIMNAZIJA CELJE : GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA 28 : 27 - po sedemmetrovkah (21 : 21; 11 : 12)
GESŠ TRBOVLJE : ŠC VELENJE RŠ
I. GIMNAZIJA CELJE : GESŠ TRBOVLJE
ŠC VELENJE RŠ : GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA 22 : 23 (11 : 9)
Tekma Rezultat

V polfinale državnega prvenstva srednjih šol sta se uvrstili:

- I. GIMNAZIJA CELJE

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA

SREDNJEŠOLSKO FINALNO OBČINSKO TEKMOVANJE

URNIK KONČNICE:

20.10.2009 GŠIŠKA : SGGEŠ 25 : 11 (14 : 1)
20.10.2009 SUAŠ : ŠCPET I.
20.10.2009 ŠCPET II. : GŠIŠKA 10 : 29 (4 : 13)
21.10.2009 ŠCPET II. : SGGEŠ
21.10.2009 SGGEŠ : ŠCPET I.
21.10.2009 SUAŠ : ŠCPET II.
22.10.2009 GŠIŠKA : SUAŠ 24 : 16 (11 : 7)
22.10.2009 ŠCPET I. : ŠCPET II.
23.10.2009 SGGEŠ : SUAŠ
23.10.2009 ŠCPET I. : GŠIŠKA 17 : 14 (9 : 7)
Datun Tekma Rezultat
Ekipa gimnazije Šiška se je uvrstila v četrtfinale državnega prvenstva srednjih šol.

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

I. SKUPINA               II. SKUPINA
1. ŠCPET I.                 1. ŠCPET II.
2. SUAŠ                      2. GIML
3. GŠIŠKA                 3. GIMPJ
4. SŠELR                     4. SGGEŠ
5. SPSŠB                     5. SZŠ 


 

PREDTEKMOVANJE - URNIK I. SKUPINA:

29.09.2009 SPSŠB : GŠIŠKA 12 : 22
29.09.2009 ŠCPET I. : SUAŠ 13 : 10
29.09.2009 GŠIŠKA : SŠELR 22 : 11
02.10.2009 SUAŠ : SPSŠB 10 : 0 b.b.
02.10.2009 GŠIŠKA : ŠČPET I. 13 : 12
02.10.2009 SŠELR : SPSŠB 10 : 0 b.b.
07.10.2009 ŠCPET I. : SŠELR 20 : 12
07.10.2009 SUAŠ : GŠIŠKA 10 : 13
12.10.2009 SŠELR : SUAŠ 9 : 9
12.10.2009 SPSŠB : ŠCPET I. 0 : 10 b.b.
Datum Tekma Rezultat
1. GŠIŠKA 4 4 0 0 70 : 45 8
2. ŠCPET I. 4 3 0 1 55 : 35 6
3. SUAŠ 4 1 1 2 39 : 35 3
4. SŠELR 4 1 1 2 42 : 51 3
5. SPSŠB 4 0 0 4 12 : 52 0
V končnico občinskega tekmovanja so se iz 1. skupine uvrstile ekipe GŠIŠKA, ŠC PET I. in SUAŠ, iz 2. skupine pa ekipi ŠC PET II. in SGGEŠ. 
3 reasons to book on our web site