Show menu

Šolsko leto 2010/11 - Mladinci

FINALE SREDNJEŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

Gimnazija Šiška osvojila 3. mesto!

KRŠKO, 15.03.2011

 

Več podrobnosti o finalnem turnirju dobite na http://www.sportmladih.net/novice/129

 

Sodelujoče ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- GIMNAZIJA PTUJ
- ŠC KRŠKO - SEVNICA - SSPŠ KRŠKO
- SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA



Tekme:

GIMNAZIJA ŠIŠKA : ŠC KRŠKO - SEVNICA - SSPŠ KRŠKO 15 : 20
GIMNAZIJA PTUJ : SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA 18 : 22
tekma za 3. mesto: GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA PTUJ 22 : 21
tekma za 1. mesto: ŠC KRŠKO-SEVNICA-SSPŠ KRŠKO: SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA 26 : 25
Tekma Rezultat
1. mesto ŠC KRŠKO - SEVNICA - SSPŠ Krško
2. mesto SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA
3. mesto GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
4. mesto GIMNAZIJA PTUJ
Končni vrstni red:

Ekipa gimnazije Šiška:

TOMAŽ GARTNAR, ANDREJ WERBER, PETER ČEBRON, KLEMEN ČERNE, JURE JAZBEC, GREGA MOČNIK, JAKA PETERLIN, GAŠPER PINTER, ALEŠ PADOVNIK, ROK KOŠAK, NEJC OMAHEN, ŽIGA PUTRLE, TIM JENKO BOGDANIČ, MATIJA HOSTNIK, PETER KRIVIC.   

POLFINALE SREDNJEŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

Po 4. letih gimnazija Šiška v finalu!

PTUJ, 13.01.2011

 

Sodelujoče ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- GIMNAZIJA PTUJ
- SGŠ MARIBOR - niso prišli na tekmovanje
- ŠC VELENJE

 

Uradni bilten: 

http://www.sportmladih.net/uploads/cms/file/Rezultati%20SST/Rezultati_SST_2010_2011/rokomet_dijaki_polfinale_ss_skupina_A_rezultati_SST_2010_11.pdf

 


Razpored tekmovanja:

GIMNAZIJA PTUJ : ŠC VELENJE 24 : 22 (11 : 12)
GIMNAZIJA ŠIŠKA : ŠC VELENJE 26 : 23 (11 : 9)
GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA PTUJ 22 : 21 (11 : 12)
Tekma Rezultat

V finale napredujeta ekipi gimnazije Ptuj in gimnazije Šiška!

 

Ekipa gimnazije Šiška:
ANDREJ WERBER, KLEMEN ČERNE - 2, JURE JAZBEC - 16, JAKA PETERLIN  - 6,  NEJC OMAHEN - 1, TIM JENKO BOGDANIČ - 8,PETER ČEBRON - 1, GAŠPER PINTER - 1, TOMAŽ GARTNAR, ŽAN MATAJIČ - 0, MATIJA HOSTNIK - 0,  ŽIGA PUTRLE - 10,  GREGA MOČNIK - 3,  ALEŠ PADOVNIK - 0.

ČETRTFINALE SREDNJEŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA

CELJE, 16.12.2010

 

Sodelujoče ekipe:

- I. GIMNAZIJA CELJE
- GESŠ TRBOVLJE
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- ŠC VELENJE

 

Uradni bilten: 

http://www.sportmladih.net/uploads/cms/file/Rezultati%20SST/Rezultati_SST_2010_2011/rokomet_dijaki_cetrtfinale_ss_skupina_B_rezultati_SST_2010_11.pdf



Razpored tekmovanja:

ŠC VELENJE: GESŠ TRBOVLJE
I. GIMNAZIJA CELJE : GIMNAZIJA ŠIŠKA 24 : 26
ŠC VELENJE : I. GIMNAZIJA CELJE
GESŠ TRBOVLJE : GIMNAZIJA ŠIŠKA 23 : 31
Tekma Rezultat

V polfinale napredujeta ekipi ŠC Velenje in gimnazija Šiška!

 

Ekipa gimnazije Šiška:
TOMAŽ GARTNAR, ANDREJ WERBER - 1, PETER ČEBRON - 9, KLEMEN ČERNE - 2, JURE JAZBEC - 15, GREGA MOČNIK - 11, ALEŠ PADOVNIK - 1, NEJC OMAHEN - 4, ŽIGA PUTRLE - 4, TIM JENKO BOGDANIČ - 3, ŽAN MATAJIČ - 3, GAŠPER PINTER - 4.

SREDNJEŠOLSKO FINALNO OBČINSKO TEKMOVANJE

V finale so se uvrstile ekipe:

- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA - SGGEŠ
- GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA - GIMJP
- GIMNAZIJA ŠIŠKA - GŠIŠ
- SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO - SŠELR
- SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA - SUAŠ
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET

29.09.2010 ŠC PET : GIMJP 13 : 13
06.10.2010 SGGEŠ : GŠIŠ 6 : 11
11.10.2010 SUAŠ : SŠELR 14 : 13
18.10.2010 ŠC PET : SUAŠ 20 : 14
18.10.2010 SŠELR : GIMJP 23 : 18
18.10.2010 ŠC PET : SŠELR 23 : 10
20.10.2010 GIMJP : GŠIŠ 18 : 30
20.10.2010 SUAŠ : GIMJP 29 : 15
20.10.2010 SUAŠ : SGGEŠ 20 : 15
02.11.2010 GŠIŠ : SUAŠ 20 : 13
02.11.2010 ŠC PET : SGGEŠ 18 : 13
02.11.2010 GŠIŠ : SŠELR 22 : 17
04.11.2010 SŠELR : SGGEŠ 20 : 15
04.11.2010 GIMJP : SGGEŠ 12 : 22
04.11.2010 GŠIŠ : ŠC PET 13 : 16
Datum Tekma Rezultat
1. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
2. GIMNAZIJA ŠIŠKA- GŠIŠ
3. SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA - SUAŠ
4. SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO - SŠELR
5. SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA - SGGEŠ
6. GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA - GIMJP
Lestvica

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

Na srednješolskem občinskem tekmovanju sodeluje 12 ekip, ki so razdeljene v 3 skupine.

SKUPINA I:

- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 1 - ŠC PET 1
- GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA - GIMJP
- EKONOMSKA ŠOLA - EŠ
- GIMNAZIJA ŽELIMLJE - GIMŽ

SKUPINA II:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA - GŠIŠ
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD - GIMB
- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA - SGGEŠ
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - ŠKG

SKUPINA III:

- SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA - SUAŠ
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 - ŠC PET 2
- GIMNAZIJA LEDINA - GIML
- SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO - SŠELR

 

PREDTEKMOVANJE - URNIK SKUPINA II:

 

30.09.2010 GŠIŠ : GIMB 31 : 15 (18 : 4)
30.09.2010 SGGEŠ : ŠKG 16 : 9
30.09.2010 GŠIŠ : ŠKG 22 : 8 (15 : 3)
06.10.2010 GIMB : SGGEŠ 13 : 13
06.10.2010 SGGEŠ : GŠIŠ 6 : 11 (5 : 6)
06.10.2010 GIMB : ŠKG 26 : 19
Datum Tekma Rezultat
3 reasons to book on our web site