Show menu

Šolsko leto 2011/12 - Mladinke

SREDNJEŠOLSKO FINALNO TEKMOVANJE

Rokometni oddelek gimnazije Šiška - DRŽAVNE PRVAKINJE!

LJUBLJANA, 07.02.2012


Sodelujoče ekipe:

- I. GIMNAZIJA MARIBOR
- GIMNAZIJA PIRAN
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- ŠC CELJE - GIMNAZIJA LAVA


Rezultati tekem:

 

1. polfinalna tekma GIMNAZIJA PIRAN : ŠC CELJE-GIMN. LAVA 26 : 28
2. polfinalna tekma GIMNAZIJA ŠIŠKA LJ : I. GIMNAZIJA MARIBOR 18 : 14
tekma za 3. mesto GIMNAZIJA PIRAN : I. GIMNAZIJA MARIBOR 25 : 18
tekma za 1. mesto ŠC CELJE-GIMN. LAVA : GIMNAZIJA ŠIŠKA LJ 22 : 26
Tekma Tekma Rezultat

Končni vrstni red:

 

1. mesto GIMAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
2. mesto ŠC CELJE - GIMNAZIJA LAVA
3. mesto GIMNAZIJA PIRAN
4. mesto I. GIMNAZIJA MARIBOR
Uvrstitev Ekipa

Ekipa gimnazije Šiška Ljubljana:

PETEK Yvonne, LEDER Živa, ČEČKOVA Ekaterina, MARŠIČ Lina, SUNARIČ Tamara, ŠTAVAR Janja, ŽELEZNIK Sara, ČERNIVEC Adrijana, KOŠIR Maja, JURIČ Manca, KOŠIR Jana, PETAUER Nika, ŠKABAR Metka, ZRIMŠEK Ana; ZULIČ Nina.


Finalni turnir v sliki si lahko ogledate na spletnih straneh: http://www.sportmladih.net/programi_som/sportna_tekmovanja

SREDNJEŠOLSKO POLFINALNO TEKMOVANJE

LJUBLJANA, 26.01.2012


Sodelujoče ekipe:

- GIMNAZIJA NOVO MESTO
- GIMNAZIJA PIRAN
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA

 

Rezultati tekem:

SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA ŠIŠKALJ
GIMNAZIJA PIRAN : GIMNAZIJA NOVO MESTO
SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA NOVO MESTO
GIMNAZIJA PIRAN : GIMNAZIJA ŠIŠKALJ
SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA PIRAN
GIMNAZIJA ŠIŠKA LJ : GIMNAZIJA NOVO MESTO
Tekma Rezultat

 

Na finalni turnir se uvrstita ekipi:

- GIMNAZIJA PIRAN
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

BREŽICE, 13.12.2011


Sodelujoče ekipe:

- GIMNAZIJA BREŽICE
- GINAZIJA NOVO MESTO
- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- ŠC PET LJUBLJANA


Uradni bilten:

http://www.sportmladih.net/uploads/cms/file/Rezultati%20SST/Rezultati%20SST%202011%202012/rokomet_dijakinje_cetrtfinale_skupina_C_rezultati_sst_2011_12.pdf


Rezultat tekem:

 

GIMNAZIJA BREŽICE : ŠC PET LJ 27 : 17 (13 : 8)
GIMNAZIJA ŠIŠKA LJ : GIMNAZIJA NOVO MESTO 30 : 14 (15 : 6)
GIMNAZIJA BREŽICE : GIMNAZIJA NOVO MESTO 21 : 23 (10 : 10)
GIMNAZIJA ŠIŠKA LJ : ŠC PET LJ 35 : 18 (16 . 11)
Tekma Rezultat


Končni vrstni red:

 

1. mesto GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
2. mesto GIMNAZIJA NOVO MESTO
3. mesto GIMNAZIJA BREŽICE
4. mesto ŠC PET LJUBLJANA
Mesto Ekipa

 

Na polfinalni turnir sta se uvrstili 1. in 2. uvrščeni ekipi, GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA in GIMNAZIJA NOVO MESTO.

SREDNJEŠOLSKO FINALNO OBČINSKO TEKMOVANJE

V finale so se uvrstile:

 

- GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 - GŠIŠ 1
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 - GŠIŠ 2
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD - GIMB
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA - SZŠ
- SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO - SŠFKZ

28.10.2011 GŠIŠ 1 : GŠIŠ 2 14 : 17 (8 : 6)
28.10.2011 GIMB : GŠIŠ 1 6 : 19 (2 : 10)
28.10.2011 ŠC PET : GŠIŠ 2 14 : 17 (3 : 10)
Datum Tekma Rezultat

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

Na srednješolskem občinskem tekmovanju sodeluje 8 ekip, ki so razdeljene v 2 skupini.

SKUPINA I:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 - GŠIŠ 1
-
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
- GIMNAZIJA LEDINA - GIML
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA - SZŠ

SKUPINA II:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 - GŠIŠ 2
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD - GIMB
- SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO - SŠFKZ
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - ŠKG

 

TEKMOVAJE V SKUPINAH:

30.09.2011 GŠIŠ I : ŠCPET 19 : 9 (8 : 4)
30.09.2011 GŠIŠ II : GIMB 22 : 10 (11 : 7)
30.09.2011 SŠFKZ : GŠIŠ II 28 : 7 (15 : 4)
05.10.2011 SZŠ : GŠIŠ I 24 : 8 (13 : 5)
04.10.2011 ŠKG : GŠIŠ II 18 : 6 (9 : 1)
10.10.2011 GIML : GŠIŠ I
Datum Tekma Rezultat
3 reasons to book on our web site