Show menu

Šolsko leto 2012/13 - Mladinci

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

NOVO MESTO, 19.12.2012

Udeleženci turnirja so bili:

1. Gimnazija Šiška Ljubljana
2. Šolski center Krško – Sevnica
3. Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana
4. Gimnazija Novo mesto

Več o četrtfinalnem tekmovanju v uradnem biltenu na spletni povezavi:
http://www.sportmladih.net/uploads/cms/file/Rezultati%20SST/Rezultati%20SST%202012%202013/rokomet_cetrtfinale_dijaki_skupinaC_rezultati_SST_2012_13.pdf


Rezultati:

Tekma Ekipi Rezultat
1. tekma Gimnazija Novo mesto : Srednja gradbena, geodetska in
okoljevarstvena šola Ljubljana
23 : 16
2. tekma Šolski center Krško – Sevnica : Gimnazija Šiška Ljubljana 25 : 19
zmagovalec 1. tekme : poraženec 2. tekme Gimnazija Novo mesto : Gimnazija Šiška Ljubljana 23 : 16
zmagovalec 2. tekme : poraženec 1. tekme Šolski center Krško – Sevnica : Srednja gradbena, geodetska
in okoljevarstvena šola Ljubljana
30 : 26


Končni vrstni red:

1. Šolski center Krško – Sevnica
2. Gimnazija Novo mesto
3. Gimnazija Šiška
4. Srednja gradbena geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana

 

V polfinale državnega srednješolskega prvenstva sta se uvrsitli ekipi:

1. Šolski center Krško – Sevnica
2. Gimnazija Novo mesto

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE - tekmovanje za uvrstitev

Na srednješolskem finalnem občinskem tekmovanju sodelujejo 4 ekipe:

- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA - SGGEŠ
- SREDNJA VEGOVA ŠOLA - SVŠ
- GIMNAZIJA ŠIŠKA - GŠIŠ
-
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE  - ŠCPET


Razpored tekem in rezultati:

15.10.2012 ob 12.30 uri SGGEŠ : SVŠ
17.10.2012 ob 12.30 uri GŠIŠ : ŠCPET
18.10.2012 ob 12.30 uri ŠCPET : SGGEŠ
18.10.2012 ob 13.30 uri SVŠ : GŠIŠ
23.10.2012 ob 12.30 uri SVŠ : ŠCPET
23.10.2012 ob 13.30 uri GŠIŠ : SGGEŠ
Datum in ura Tekma Rezultat

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE - predtekmovanje v skupinah

Na srednješolskem občinskem tekmovanju sodeluje 8 ekip, ki so razdeljene v 2 skupini.

SKUPINA I:

- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA - SGGEŠ
- SREDNJA VEGOVA ŠOLA - SVŠ
- GIMNAZIJA MOSTE - GIMM
- GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA - GIMJP


SKUPINA II:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA - GŠIŠ
-
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE  - ŠCPET
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD - GIMB
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA - SZŠ



PREDTEKMOVANJE - URNIK SKUPINA II:

25.09.2012 GŠIŠ : GIMB 23 : 15
25.09.2012 ŠCPET : SZŠ 24 : 11
28.09.2012 GIMB : ŠCPET 11 : 24
28.09.2012 SZŠ : GŠIŠ 14 : 20
03.10.2012 GŠIŠ : ŠCPET 22 : 12
03.10.2012 SZŠ : GIMB 10 : 0 b.b.
Datum Tekma Rezultat
3 reasons to book on our web site