Show menu

Šolsko leto 2012/13 - Mladinke

SREDNJEŠOLSKO FINALNO TEKMOVANJE

Gimnazija Šiška - državne prvakinje!

Za gimnazijo Šiška so nastopale:
BRINA BOLE, MAJA KOŠIR, KATRA ŠTULAR, ŽIVA LEDER, YVONNE PETEK, MANCA ZAVRŠNIK, KAJA ČERNETIČ, JANA KOŠIR, NIKA PETAUER, JULIJA PREPELUH, ŽAKLIN STRNAD, METKA ŠKABAR, ANA ZRIMŠEK, NINA ZULIČ, EVA PAVIČ.
vodja ekipe: SAŠA VESEL
trenerka: SONJA ČOTAR

Na finalnem turnirju, ki je potekal v Ljubljani, v športni dvorani vojašnice Edvarda Peperke, 14.03.2013, so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
- GEPŠ PIRAN
- I. GIMNAZIJA V CELJU
- II. GIMNAZIJA MARIBOR 


Razpored tekmovanja in rezultati:

14.03.2013 ob 10.00 uri- 1. tekma GIMNAZIJA ŠIŠKA : I. GIMNAZIJA V CELJU 20 : 15 (7 : 6)
14.03.2013 ob 11.00 uri- 2. tekma GEPŠ PIRAN : II. GIMNAZIJA MARIBOR 24 : 21
14.03.2013 ob 12.00 uri- tekma za 3. mesto I. GIMNAZIJA V CELJU : II. GIMNAZIJA MARIBOR 30 : 29
14.03.2013 ob 13.00 uri- tekma za 1. mesto GIMNAZIJA ŠIŠKA : GEPŠ PIRAN 17 : 15 (6 : 10)
Datum in ura Tekma Rezultat

Končni vrstni red:

1. mesto GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
2. mesto GEPŠ PIRAN
3. mesto I. GIMNAZIJA V CELJU
4. mesto II. GIMNAZIJA MARIBOR

Najboljša igralka finalnega turnirja je bila NINA ZULIČ - fimnazija Šiška Ljubljana.

Najboljša strelka je bila TJAŠA STANKO - II. gimnazija Maribor.

Najboljša vratarka pa ADELINA KRAJA - GEPŠ Piran.

SREDNJEŠOLSKO POLFINALNO TEKMOVANJE

Na polfinalnem turnirju, ki je potekal v Ljubljani, v športni dvorani vojašnice Edvarda Peperke, 31.01.2013, so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA
-
GIMNAZIJA LITIJA
- GIMNAZIJA KRANJ
- GIMANZIJA PIRAN


Razpored tekmovanja in rezultati:

31.01.2013 ob 10.00 uri GIMNAZIJA KRANJ : GIMNAZIJA ŠIŠKA 9 : 21 (6 : 11)
31.01.2013 ob 10.50 uri GIMNAZIJA PIRAN : GIMNAZIJA LITIJA 22 : 12 (11 : 6)
31.01.2013 ob 11.50 uri GIMNAZIJA KRANJ : GIMNAZIJA LITIJA 22 : 11 (12 : )
31.01.2013 ob 12.40 uri GIMNAZIJA PIRAN : GIMNAZIJA ŠIŠKA 15 : 21 (7 : 12)
31.01.2013 ob 13.40 uri GIMNAZIJA KRANJ : GIMNAZIJA PIRAN 15 : 18 (14 : 14, 7 : 6)
31.01.2013 ob 14.30 uri GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA LITIJA 27 : 12 (15 : 5)
Datum in ura Tekma Rezultat

Za gimnazijo Šiška so nastopale:
BRINA BOLE, MAJA KOŠIR, NEŽA KRIŽAJ, ŽIVA LEDER, YVONNE PETEK, MANCA ZAVRŠNIK, KAJA ČERNETIČ, MANCA JURIČ, LEA KEC, JANA KOŠIR, NIKA PETAVER, JULIJA PREPELUH, ŽAKLIN STRNAD, METKA ŠKABAR, ANA ZRIMŠEK, NINA ZULIČ.
vodja ekipe: SAŠA VESEL
trenerka: SONJA ČOTAR


Na finalni turnir sta se uvrstili gimnazija Piran in gimnazija Šiška Ljubljana.

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

Na četrfinalnem turnirju skupine C so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA LJUBLJANA - GŠIŠ
-
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE LJUBLJANA - ŠCPET
- GIMNAZIJA BREŽICE - GBRE
- GIMNAZIJA LITIJA - GLIT


Uradni bilten tekmovanja :
http://www.sportmladih.net/uploads/cms/file/Rezultati%20SST/Rezultati%20SST%202012%202013/rokomet_cetrtfinale_dijakinje_skupinaC_rezultati_SST_2012_13.pdf



Rezultati:

20.12.2012 GŠIŠ : GLIT 33 : 12 (16 : 6)
20.12.2012 GBRE : ŠC PET 18 : 24 (10 : 9)
20.12.2012 GŠIŠ : GBRE 37 : 16 (18 : 6)
20.12.2012 GLIT : ŠC PET 20 : 10 (11 : 5)
Datum Tekma Rezultat

Na polfinalni turnir sta se uvrstili gimnazija Litija in gimnazija Šiška Ljubljana.

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

Na srednješolskem občinskem tekmovanju sodeluje 7 ekip, ki so razdeljene v 2 skupini.

SKUPINA I:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 - GŠIŠ 2
-
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠCPET
- EKONOMSKA ŠOLA - EŠ

 
SKUPINA II:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 - GŠIŠ 1
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD - GIMB
- SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO - SŠFKZ
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA - SZŠ


 

TEKMOVAJE V SKUPINAH:

26.09.2012 GŠIŠ 1 : SŠFKZ 10 : 10
26.09.2012 SZŠ : GŠIŠ 1 10 : 22
26.09.2012 SŠFKZ : GIMB 21 : 12
27.09.2012 GŠIŠ 2 : ŠCPET 19 : 12
27.09.2012 EŠ : GŠIŠ 2 15 : 20
27.09.2012 ŠCPET : EŠ 18 : 11
01.10.2012 GIMB : SZŠ
01.10.2012 GŠIŠ 1 : GIMB 22 : 8
01.10.2012 SZŠ : SŠFKZ 15 : 26
Datum Tekma Rezultat
3 reasons to book on our web site