Show menu

Šolsko leto 2013/14 - Mladinke

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

Četrtfinalni turnir je potekal v Novem mestu (Športna dvorana Leona Štuklja), 12.12.2013, ob 9.30 uri.

V četrtfinale so se uvrstile naslednje šole:

- Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana
- Gimnazija Novo mesto
Gimnazija Šiška Ljubljana
- Šolski center Novo mesto – Srednja zdravstvena in kemijska šola


Sistem tekmovanja:

1. tekma Srednja vzg. šola in gimnazija Lj : ŠCNM – SZKS
2. tekma Gimnazija Novo mesto : Gimnazija Šiška Ljubljana
3. tekma:
zmagovalec 1. tekme : poraženec 2. tekme

ŠCNM – SZKS : Gimnazija Novo mesto
4. tekma:
zmagovalec 2. tekme : poraženec 1. tekme
Srednja vzg. šola in gimnazija Lj : Gimnazija Šiška Lj
Tekma Ekipi Rezultat
V polfinale državnega srednješolskega prvenstva sta se uvrstili ekipi:

- Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto
Gimnazija Šiška Ljubljana

Nekaj utrinkov s turnirja na povezavi:

http://galerija.sc-nm.si/index.php?/category/126

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

Na srednješolskem občinskem tekmovanju sodeluje 7 ekip:


- EKONOMSKA ŠOLA - EŠ
- ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA - EZG
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 - GŠIŠ 1
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 - GŠIŠ 2
- SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA - SVŠG
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA - SZŠ
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠCPET

  

TEKMOVAJE:

30.09.2013 GŠIŠ 1 : SVŠG 10 : 0 (BB)
30.09.2013 ŠCPET : EŠ 16 : 11
30.09.2013 EZG : SZŠ 10 : 0 (BB)
04.10.2013 SZŠ : GŠIŠ 1 0 : 10 (BB)
04.10.2013 EŠ : EZG 9 : 8
04.10.2013 GŠIŠ 2 : ŠCPET 19 : 11
08.10.2013 SZŠ : EŠ 0 : 10 (BB)
08.10.2013 SZŠ : ŠCPET 0 : 10 (BB)
08.10.2013 SVŠG : SZŠ 10 : 0 (BB)
09.10.2013 GŠIŠ 1 : GŠIŠ 2 20 : 15
14.10.2013 GŠIŠ 2 : EZG 10 : 0 (BB)
14.10.2013 SVŠG : GŠIŠ 2 11 : 15
14.10.2013 EŠ : GŠIŠ 2 3 : 17
17.10.2013 ŠCPET : SVŠG 12 : 12
17.10.2013 ŠCPET : EZG 26 : 5
17.10.2013 EŠ : SVŠG 13 : 18
21.10.2013 ŠCPET : GŠIŠ1 10 : 17
21.10.2013 GŠIŠ 1 : EZG 10 : 0 (BB)
21.10.2013 GŠIŠ 1 : EŠ 10 : 0 (BB)
21.10.2013 EZG : SVŠG 0 : 10 (BB)
23.10.2013 SZŠ : GŠIŠ 2 0 : 10 (BB)
Datum Tekma Rezultat

KONČNA LESTVICA:

1. GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 6 6 0 0 77 : 25 (52) 12
2. GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 6 5 0 1 86 : 45 (41) 10
3. ŠCPET 6 3 1 2 85 : 64 (21) 7
4. SVŠG 6 3 1 2 61 : 50 (11) 7
5. 6 2 0 4 46 : 69 (-23) 4
6. EZG 6 1 0 5 23 : 65 (-42) 2
7. SZŠ 6 0 0 6 0 : 60 (-60) 0
Mesto Ekipa Tekme Zmaga Neodločeno Poraz Gol razlika Točke

Na četrtfinalni turnir so se uvrstile:

 

- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
- SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

3 reasons to book on our web site