Show menu

Šolsko leto 2015/2016-Mladinke

SREDNJEŠOLSKO FINALNO TEKMOVANJE

Gimnazija Šiška - državne prvakinje!

V Ljubljani je 14.04.2016 potekal finalni turnir srednješolskega državnega prvestva na katerem so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA KRANJ
- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- I. GIMNAZIJA V CELJU
- ŠC PET LJUBLJANA


REZULTATI TEKEM:

1. tekma:

I. GIMNAZIJA V CELJU : GIMNAZIJA ŠIŠKA - 25 : 27

2. tekma:

GIMNAZIJA KRANJ : ŠC PET LJUBLJANA     - 27 : 19

Tekma za 3. mesto:
I. GIMNAZIJA V CELJU : ŠC PET LJUBLJANA - 20 : 7

Tekma za 1. mesto:
GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA KRANJ - 32 : 21


KONČNI VRSTNI RED:

1. GIMNAZIJA ŠIŠKA
2. GIMNAZIJA KRANJ
3. I. GIMNAZIJA V CELJU
4. ŠC PET LJUBLJANA

Naj vratarka: MAŠA SMREKAR - GIMNAZIJA PIRAN
Naj strelka:   
ANA ABINA -  GIMNAZIJA ŠIŠKA
Naj igralka:   
SANJA BELAC -  I GIMNAZIJA V CELJU

SREDNJEŠOLSKO POLFINALNO TEKMOVANJE

FINALISTKE!
FINALISTKE!
V Novem mestu je 03.03.2016 potekal polfinalni turnir, na katerem so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA
-GIMNAZIJA KOPER
- GIMNAZIJA KRANJ
-ŠC NM - SZKŠ


V finale sta se uvrstili ekipi GIMNAZIJE ŠIŠKA in GIMNAZIJE KRANJ.

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

15.12.2016 je v Novem mestu potekal četrtfinalni turnir, na katerem so sodelovale ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- GIMNAZIJA NOVO MESTO
- ŠC NM - SZKŠ


REZULTATI TEKEM:
ŠC NM - SZKŠ : GIMNAZIJA ŠIŠKA 17 : 29
GIMNAZIJA NOVO MESTO : GIMNAZIJA ŠIŠKA 11 : 23
GIMNAZIJA NOVO MESTO : ŠC NM - SZKŠ 19 : 26
V polfinale sta se uvrstili ekipi GIMNAZIJE ŠIŠKA in ŠC NM - SZKŠ.

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

1. in 2. uvrščena ekipa Gimnazije Šiška
1. in 2. uvrščena ekipa Gimnazije Šiška

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

Na srednješolskem občinskem tekmovanju so sodelovale 4 ekipe:


- GIMNAZIJA ŠIŠKA 1
-
GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
- GIMNAZIJA LEDINA

  

TEKMOVANJE:
Tekma Rezultat
GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 : GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 23 : 9
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE : GIMNAZIJA LEDINA 18 : 4
GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 : ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 21 : 13
GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 : GIMNAZIJA LEDINA 24 : 5
GIMNAZIJA LEDINA 2 : ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 18 : 16
GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 : GIMNAZIJA LEDINA 19 : 7
KONČNI VRSTNI RED:

1. GIMNAZIJA ŠIŠKA 1
2. GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
3. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
4. GIMNAZIJA LEDINA
3 reasons to book on our web site