Show menu

Šolsko leto 2017/2018 - Mladinci

SREDNJEŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO - FINALNI TURNIR

GIMNAZIJA ŠIŠKA OBČINSKI PRVAKI
GIMNAZIJA ŠIŠKA OBČINSKI PRVAKI
Na finalnem turnirju, ki je potekal 14.11.2017 v Hali Tivoli v Ljubljani so sodelovale 4 ekipe:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 - ŠC PET 2


TEKME IN REZULTATI:
Tekma Rezultat
ŠC PET : ŠC PET 2 20 : 14
GIMNAZIJA ŠIŠKA : ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA 26 : 16
tekma za 3. mesto: ŠC PET 2 : ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA 18 : 16
tekma za 1. mesto: GIMNAZIJA ŠIŠKA : ŠC PET 18 : 15
KONČNI VRSTNI RED:

  1. GIMNAZIJA ŠIŠKA
  2. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
  3. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 - ŠC PET 2
  4. ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
PRVE TRI UVRŠČENE EKIPE
PRVE TRI UVRŠČENE EKIPE

OBČINSKO SREDNJEŠOLSKO TEKMOVANJE

EKIPA GIMNAZIJE ŠIŠKA - 1. v skupini
EKIPA GIMNAZIJE ŠIŠKA - 1. v skupini
Na občinsko tekmovanje se je prijavilo 7 ekip:

- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
- ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 - ŠC PET 2
- VEGOVA LJUBLJANA

Tekmovanje bo potekalo v 2 skupinah:                                                                                                                                                                                                               

1. SKUPINA

- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
- VEGOVA LJUBLJANA    


TEKME IN REZULTATI SKUPINE 1:

2. SKUPINA                                                                                                                  

- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE                           
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA                                                                                 
- ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA 
Tekma Rezultat
SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA: ŠC PET 2 18 : 22
VEGOVA LJUBLJANA : SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 0 : 10 BB
ŠC PET 2 : GIMNAZIJA ŠIŠKA 15 : 21
GIMNAZIJA ŠIŠKA : VEGOVA LJUBLJANA 32 : 7
SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA: GIMNAZIJA ŠIŠKA 15 : 30
ŠC PET 2 : VEGOVA LJUBLJANA 24 : 8
KONČNI VRSTNI RED V SKUPINI 1:

  1. GIMNAZIJA ŠIŠKA
  2. ŠC PET 2
  3. SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  4. VEGOVA LJUBLJANA