Show menu

Šolsko leto 2022/2023 - Mladinci

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO PRVENSTVO - FINALNI TURNIR

V četrtek 22.12.2022 se bo v Hali Tivoli odigral finalni del srednješolskega občinskega prvensvta.

EKIPE:

- GIMNAZIJA LEDINA
- GIMNAZIJA MOSTE
- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

TEKME IN REZULTATI:
Tekme Rezultat
GIMNAZIJA LEDINA : SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
GIMNAZIJA MOSTE : GIMNAZIJA ŠIŠKA
tekma za 3. mesto: poraženec 1. tekme : poraženec 2. tekme
tekma za 1. mesto: zmagovalec 1. tekme : zmagovalec 2. tekme

OBČINSKO SREDNJEŠOLSKO TEKMOVANJE - skupinski del

Ekipa gimnazije Šiška
Ekipa gimnazije Šiška
V torek 13.12.2022 se je v Hali Tivoli odigral skupinski del srednješolskega občinskega prvensvta skupine 2, v sredo 14.12.2022 pa je tekmovala skupina1. 

SKUPINA 2 - EKIPE, TEKME IN REZULTATI :

1. GIMNAZIJA MOSTE
2. SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
3. SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
4. SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA



Tekme Rezultat
GIMNAZIJA MOSTE : SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK 23 : 13 (10:7)
SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA : SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 10 : 0 b.b.
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA : GIMNAZIJA MOSTE 10 : 0 b.b.
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK : SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 14 : 13(9:6)
GIMNAZIJA MOSTE : SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 21 : 19 (9:7)
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK : SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 10 : 0 b.b
SKUPINA 1 - EKIPE, TEKME IN REZULTATI :

1. GIMNAZIJA LEDINA
2. GIMNAZIJA ŠIŠKA
3. SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
4. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Tekme Rezultat
GIMNAZIJA LEDINA : GIMNAZIJA ŠIŠKA 16 : 16 (7:7)
SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA : ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 17 : 17 (9:11)
GIMNAZIJA ŠIŠKA : SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 20 : 17 (8:11)
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE : GIMNAZIJA LEDINA 12 : 18(5:9)
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE : GIMNAZIJA ŠIŠKA 16 : 19 (9 : 10)
SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA: GIMNAZIJA LEDINA 18 : 22 (7:14)
Na finalni turnir sta se uvrstili prvi dve ekipi iz vsake skupine:

- GIMNAZIJA LEDINA
- GIMNAZIJA MOSTE
- GIMNAZIJA ŠIŠKA
- SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK