Show menu

Šolsko leto 2008/09 - Mladinci

SREDNJEŠOLSKO ČETRTFINALNO TEKMOVANJE

Športna dvorana gimnazije Ivančna Gorica

SODELUJOČE ŠOLE

 

1. GIMNAZIJA BREŽICE
2. GIMNAZIJA IVANČNA GORICA
3. GIMNAZIJA ŠIŠKA
4. ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE - ŠC PET

 

URNIK TEKMOVANJA

10.00 GIMNAZIJA BREŽICE : ŠC PET 18 : 26 (11 : 14)
11.00 GIMNAZIJA IVANČNA GORICA : GIMNAZJA ŠIŠKA 19 : 16 (10 : 8)
12.00 ŠC PET : GIMNAZIJA ŠIŠKA 26 : 22 (13 : 9)
13.00 GIMNAZIJA IVANČNA GORICA : GIMNAZIJA BREŽICE 20 : 17 (7 : 10)
Ura Tekma Rezultat
1. GIM. I. GORICA 2 2 0 0 39 : 33 (+6) 4
2. ŠC PET 2 2 0 0 52 : 39 (+13) 4
3. GIM. ŠIŠKA 2 0 0 2 38 : 45 (-7) 0
4. GIM. BREŽICE 2 0 0 2 34 : 46 (-12) 0
V polfinale državnega prvenstva sta se uvrstili ekipi:

- gimnazija Ivančna Gorica
- ŠC PET

SREDNJEŠOLSKO OBČINSKO TEKMOVANJE

FINALNO OBČINSKO TEKMOVANJE

Športna dvorana Hala Tivoli Ljubljana

 

SODELUJOČE ŠOLE

 

1. GLŠ
2. ŠC PET II
3. ŠC PET I
4. SUAŠ

 

URNIK TEKMOVANJA

 

30.01.2009 GLŠ : SUAŠ 15 : 16
30.01.2009 ŠC PET II : ŠC PET I 14 : 21
30.01.2009 SUAŠ : ŠC PET I 14 : 25
Datum Tekma Rezultat
1. ŠC PET I 3 3 0 0 70 : 48 6
2. SUAŠ 3 2 0 1 49 : 47 4
3. GLŠ 3 1 0 2 54 : 44 2
4. ŠC PET II 3 0 0 3 25 : 59 0

V četrtfinale državnega prvenstva so se uvrstile ekipe: ŠC PET I, SUAŠ in GLŠ.

 

 

PREDTEKMOVANJE V SKUPINAH

Športna dvorana Hala Tivoli

 

SODELUJOČE ŠOLE

I. SKUPINA                                                     II. SKUPINA
1. GLŠ                                                               1. ŠC PET I
2. ŠC PET II                                                      2. GIMŽ
3. SMGŠ                                                            3. EŠ
4. SPSŠB                                                           4. GIML
5. SŠELR                                                           5. SUAŠ
                                                                          6. GIMJP


URNIK TEKMOVANJA

15.01.2009 ob 12.00 uri ŠCPET II : SŠELR 13 . 12
15.01.2009 ob 12.45 uri SMGŠ : SPSŠB 10 : 11
15.01.2009 ob 13.30 uri GLŠ : ŠCPET II 21 : 10
15.01.2009 ob 14.15 uri SPSŠB : SŠELR 17 : 18
Datum in ura Tekma Rezultat
20.01.2009 ob 12.oo uri SŠELR : SMGŠ 14 : 16
20.01.2009 ob 12.45 uri GLŠ : SPSŠB 21 : 10
20.01.2009 ob 13.30 uri ŠCPET II : SMGŠ 13 : 11
Datum in ura Tekma Rezultat
23.01.2009ob 12.00 uri SMGŠ : GLŠ 0 : 10 b.b.
23.01.2009ob 12.45 uri SPSŠB : ŠCPET II 14 : 15
23.01.2009ob 13.30 uri SŠELR : GLŠ 9 : 20
Datum in ura Tekma Rezultat
1. GLŠ 4 4 0 0 72 : 29 8
2. ŠCPET II 4 3 0 1 51 : 58 6
3. SMGŠ 4 1 0 3 37 : 48 2
4. SŠELR 4 1 0 3 53 : 66 2
5. SPSŠB 4 1 0 3 52 : 64 2
V končnico občinskega tekmovanja sta se iz 1. skupine uvrstili ekipi GLŠ in ŠC PET II, iz 2. skupine pa ekipi SUAŠ in ŠC PET I.
3 reasons to book on our web site