Show menu

Novice - Sep 2009

Selektor Ivica Rimanić bo žensko reprezentanco prvič zbral sredi septembra

2. 9. 2009 - Selektor slovenske ženske članske reprezentance Ivica Rimanić bo dekleta prvič zbral 19. septembra. Čeprav jih je vodil že na sredozemskih igrah v Pescari, bo to njegova prva prava samostojna akcija. Ženske v septembru čaka kopica prijateljskih obračunov, oktobra pa že prva kvalifikacijska tekma za nastop na evropskem prvenstvu na Norveškem in Danskem leta 2010.

Znani pari šestnajstine finala rokometnega pokala Pivovarne Union za moške

2. 9. 2009 - Na sedežu Rokometne zveze Slovenije so danes izžrebali pare šestnajstine finala pokala Pivovarne Union za moške. Za letošnje pokalno tekmovanje se je prijavilo 27 klubov, tekme šestnajstine finala pa bodo v sredo, 23. septembra 2009.

Kamp RZS odlično uspel

2. 9. 2009 - Minuli vikend se je uspešno zaključil 3. Športni kamp RZS, ki je letos na slovensko obalo privabil 120 rokometašev in rokometašic iz 50 rokometnih klubov. Program je popolnoma uspel. Vsi udeleženci in trenerji so domov odšli zadovoljni in v pričakovanju novega druženja.
1. 9. 2009

Tekme bodo odslej na TV Sportklub

1. 9. 2009 - Združenje rokometnih prvoligašev Slovenije (ZROPS) in televizijska postaja Sportklub sta se dogovorila za prenose rokometnih tekem v prihajajoči sezoni 2009/10. Na osnovi predpogodbe, podpisane 26. avgusta, bo Sportklub neposredno prenašal po eno tekmo v vsakem krogu rednega dela in končnice v MIK 1. ligi (skupaj 32 tekem; vsaka tekma bo predvajana tudi v posnetku), poleg tega pa tudi dve tekmi letošnjega superpokala v Mariboru: polfinale Gorenje - Slovan (sobota, 5. septembra, ob 20.15) in finalni dvoboj (nedelja, 6. septembra, ob 19. uri).
1. 9. 2009

Rokometni klub Rudar iz Trbovelj je uradno izstopil iz prvoligaškega tekmovanja

1. 9. 2009 - Rokometni klub Rudar iz Trbovelj je danes po elektronski pošti obvestil Združenje rokometnih prvoligašev Slovenije (ZROPS) in Rokometno zvezo Slovenije (RZS), da izstopa iz tekmovanja v MIK 1. ligi za moške in vseh drugih tekmovanj, ki so povezana s članskim moštvom. To pomeni, da bo v sezoni 2009/10 v prvoligaški konkurenci nastopilo samo enajst klubov.