Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2011/12

V sezoni 2011/12 bo v 1. NLB Leasing ligi za moške nastopilo 12 klubov. To so Cimos Koper, Gorenje Velenje, Celje Pivovarna Laško, Loka, Trimo Trebnje, Maribor Branik, Jeruzalem Ormož, Ribnica Riko hiše, Krka, Šmartno Herz Factor banka, Krško in Istrabenz plini Izola. Redni del tekmovanja obsega 22 krogov, pri čemer se igra po sistemu "vsak z vsakim" (po ena tekma doma in v gosteh). Ligaško tekmovanje se začne septembra 2011 in se konča marca 2012, nato pa sta na vrsti končnici za prvaka in obstanek. V končnici za prvaka igrajo klubi, ki so po rednem delu prvenstva osvojili mesta od 1 do 6, v končnici za obstanek pa tisti, ki so zasedli mesta od 7 do 12. Vsak klub prenese v končnico (za prvaka ali obstanek) vse točke, ki jih je osvojil v rednem delu državnega prvenstva.

KONČNICA ZA PRVAKA:

DatumUraDomačinGostIzid
1. krog (14. 03. 2012):
14. 03. 201219.00Maribor BranikGorenje Velenje28:35 (18:15)
14. 03. 201219.00Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje35:22 (17:13)
14. 03. 201219.00Cimos KoperKrško37:28 (21:15)
2. krog (21. 03. 2012):
21. 03. 201219.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje37:27 (20:15)
21. 03. 201219.30KrškoCelje Pivovarna Laško21:32 (08:16)
11. 04. 201220.00Maribor BranikCimos Koper33:34 (14:19)
3. krog (31. 03. 2012):
31. 03. 201219.00Cimos KoperGorenje Velenje29:31 (10:18)
31. 03. 201219.00Celje Pivovarna LaškoMaribor Branik35:21 (17:12)
31. 03. 201220.00Trimo TrebnjeKrško38:28 (16:13)
4. krog (14. 04. 2012):
14. 04. 201216.30Gorenje VelenjeKrško31:22 (16:09)
14. 04. 201218.00Maribor BranikTrimo Trebnje29:27 (14:13)
14. 04. 201219.15Cimos KoperCelje Pivovarna Laško29:24 (15:12)
5. krog (21. 04. 2012):
18. 04. 201219.00Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje25:33 (15:19)
23. 05. 201220.00Trimo TrebnjeCimos Koper32:37 (17:17)
20. 04. 201219.30KrškoMaribor Branik26:33 (08:17)
6. krog (28. 04. 2012):
27. 04. 201219.00Gorenje VelenjeMaribor Branik33:29 (15:13)
09. 05. 201219.30KrškoCimos Koper22:26 (12:13)
25. 04. 201220.00Trimo TrebnjeCelje Pivovarna Laško27:34 (15:16)
7. krog (05. 05. 2012):
05. 05. 201220.00Trimo TrebnjeGorenje Velenje26:31 (12:13)
05. 05. 201219.00Celje Pivovarna LaškoKrško33:23 (19:11)
05. 05. 201220.00Cimos KoperMaribor Branik34:30 (14:13)
8. krog (12. 05. 2012):
12. 05. 201219.00Gorenje VelenjeCimos Koper27:25 (16:14)
12. 05. 201217.00Maribor BranikCelje Pivovarna Laško29:29 (15:16)
12. 05. 201219.00KrškoTrimo Trebnje26:27 (14:12)
9. krog (19. 05. 2012):
18. 05. 201219.30KrškoGorenje Velenje30:39 (13:22)
18. 05. 201220.00Trimo TrebnjeMaribor Branik30:29 (17:15)
19. 05. 201218.15Celje Pivovarna LaškoCimos Koper24:23 (14:16)
10. krog (26. 05. 2012):
26. 05. 201219.00Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško34:31 (17:16)
26. 05. 201219.00Cimos KoperTrimo Trebnje31:24 (15:12)
26. 05. 201219.00Maribor BranikKrško39:29 (19:16)

KONČNICA ZA OBSTANEK:

DatumUraDomačinGostIzid
1. krog (17. 03. 2012):
17. 03. 201219.00Herz ŠmartnoIstrabenz plini Izola30:32 (13:19)
17. 03. 201220.00Ribnica Riko hišeKrka21:25 (08:16)
prost: Jeruzalem Ormož    
2. krog (24. 03. 2012):
24. 03. 201220.00Istrabenz plini IzolaKrka23:30 (11:13)
23. 03. 201219.00Herz ŠmartnoJeruzalem Ormož22:20 (12:11)
prosta: Ribnica Riko hiše    
3. krog (31. 03. 2012):
31. 03. 201219.00Jeruzalem OrmožIstrabenz plini Izola30:26 (15:10)
31. 03. 201220.00Ribnica Riko hišeHerz Šmartno38:28 (19:15)
prosta: Krka*   
4. krog (14. 04. 2012):
14. 04. 201219.00Herz ŠmartnoKrka31:35 (15:21)
14. 04. 201219.00Jeruzalem OrmožRibnica Riko hiše29:31 (16:16)
prost: Istrabenz plini Izola*   
5. krog (21. 04. 2012):
21. 04. 201219.00Ribnica Riko hišeIstrabenz plini Izola32:30 (17:18)
21. 04. 201219.00KrkaJeruzalem Ormož37:33 (18:14)
prost: Herz Šmartno*   
6. krog (28. 04. 2012):
28. 04. 201219.00Istrabenz plini IzolaHerz Šmartno35:20 (16:08)
28. 04. 201219.00KrkaRibnica Riko hiše31:30 (15:17)
prost: Jeruzalem Ormož*   
7. krog (05. 05. 2012):
05. 05. 201220.00KrkaIstrabenz plini Izola39:30 (17:13)
05. 05. 201219.00Jeruzalem OrmožHerz Šmartno34:25 (16:10)
prosta: Ribnica Riko hiše*   
8. krog (12. 05. 2012):
12. 05. 201219.00Istrabenz plini IzolaJeruzalem Ormož24:26 (11:12)
12. 05. 201220.00Herz ŠmartnoRibnica Riko hiše32:34 (16:18)
prosta: Krka*   
9. krog (19. 05. 2012):
18. 05. 201219.30KrkaHerz Šmartno37:27 (18:12)
19. 05. 201219.00Ribnica Riko hišeJeruzalem Ormož34:31 (17:13)
prost: Istrabenz plini Izola*   
10. krog (26. 05. 2012):
26. 05. 201219.00Istrabenz plini IzolaRibnica Riko hiše31:37 (14:19)
25. 05. 201218.00Jeruzalem OrmožKrka27:30 (14:17)
prost: Herz Šmartno*   

REDNI DEL TEKMOVANJA:

KONČNI VRSTNI RED PO REDNEM DELU TEKMOVANJA:
KlubŠt. tekemZmageRemijiPoraziGol razlikaTočke
Gorenje Velenje201910702:51939
Celje Pivovarna Laško201613639:48833
Cimos Koper201415637:55229
Trimo Trebnje201109565:54622
Maribor Branik207310587:58417
Krško208111493:55617
Istrabenz plini Izola206212486:55614
Ribnica Riko hiše205312532:57713
Jeruzalem Ormož205312561:60713
Krka204412560:64512
Šmartno Herz Factor banka203512524:65611
1. krog (10./11. 09. 2011):    
10. 09. 201119.00Cimos KoperMaribor Branik35:27 (17:13)
09. 09. 201119.00Gorenje VelenjeŠmartno Herz Factor banka32:21 (14:11)
11. 09. 201118.00KrkaJeruzalem Ormož29:41 (18:20)
10. 09. 201120.00LokaCelje Pivovarna Laško23:27 (11:10)
10. 09. 201119.00Trimo TrebnjeKrško28:29 (14:14)
10. 09. 201119.00Ribnica Riko hišeIstrabenz plini Izola27:26 (14:11)
2. krog (14. 09. 2011):    
14. 09. 201120.00Maribor BranikIstrabenz plini Izola39:29 (17:17)
14. 09. 201119.30KrškoRibnica Riko hiše31:30 (20:17)
14. 09. 201119.00Celje Pivovarna LaškoTrimo Trebnje27:23 (13:13)
14. 09. 201119.00Jeruzalem OrmožLoka26:20 (13:10)
14. 09. 201119.00Šmartno Herz Factor bankaKrka29:29 (15:12)
14. 09. 201120.00Cimos KoperGorenje35:35 (21:18)
3. krog (17./18. 09. 2011):    
17. 09. 201119.00Gorenje VelenjeMaribor Branik34:27 (19:11)
17. 09. 201118.00KrkaCimos Koper30:33 (17:16)
17. 09. 201120.00LokaŠmartno Herz Factor banka29:26 (17:13)
17. 09. 201119.00Trimo TrebnjeJeruzalem Ormož32:29 (14:12)
17. 09. 201119.00Ribnica Riko hišeCelje Pivovarna Laško23:36 (11:19)
17. 09. 201119.00Istrabenz plini IzolaKrško32:25 (20:11)
4. krog (24./25. 09. 2011):    
25. 09. 201120.00Maribor BranikKrško30:22 (16:13)
24. 09. 201119.00Celje Pivovarna LaškoIstrabenz plini Izola42:20 (21:12)
24. 09. 201119.00Jeruzalem OrmožRibnica Riko hiše28:28 (14:14)
24. 09. 201119.00Šmartno Herz Factor bankaTrimo Trebnje26:35 (11:17)
24. 09. 201119.00Cimos KoperLoka38:25 (17:10)
24. 09. 201119.00Gorenje VelenjeKrka42:31 (19:12)
5. krog (01./02. 10. 2011):    
01. 10. 201118.00KrkaMaribor Branik33:33 (17:16)
01. 10. 201120.00LokaGorenje Velenje32:29 (16:13)
28. 09. 201119.00Trimo TrebnjeCimos Koper30:36 (16:19)
30. 09. 201119.00Ribnica Riko hišeŠmartno Herz Factor banka27:20 (12:10)
01. 10. 201119.00Istrabenz plini IzolaJeruzalem Ormož30:26 (14:08)
01. 10. 201119.00KrškoCelje Pivovarna Laško21:27 (09:14)
6. krog (08./09. 10. 2011):    
07. 10. 201120.00Maribor BranikCelje Pivovarna Laško26:25 (14:12)
08. 10. 201119.00Jeruzalem OrmožKrško29:34 (13:17)
08. 10. 201119.00Šmartno Herz Factor bankaIstrabenz plini Izola28:26 (16:11)
05. 10. 201119.00Cimos KoperRibnica Riko hiše32:24 (18:14)
08. 10. 201119.00Gorenje VelenjeTrimo Trebnje38:25 (20:10)
08. 10. 201119.00KrkaLoka28:36 (15:19)
7. krog (15./16. 10. 2011):    
15. 10. 201117.00LokaMaribor Branik29:32 (13:17)
15. 10. 201119.00Trimo TrebnjeKrka35:27 (16:13)
16. 10. 201119.00Ribnica Riko hišeGorenje Velenje25:38 (12:19)
16. 10. 201118.00Istrabenz plini IzolaCimos Koper28:27 (10:13)
14. 10. 201119.30KrškoŠmartno Herz Factor banka24:29 (11:12)
15. 10. 201119.00Celje Pivovarna LaškoJeruzalem Ormož31:27 (19:13)
8. krog (22./23. 10. 2011):    
21. 10. 201120.00Maribor BranikJeruzalem Ormož24:29 (11:13)
22. 10. 201119.00Šmartno Herz Factor bankaCelje Pivovarna Laško20:37 (11:17)
19. 10. 201119.00Cimos KoperKrško40:28 (21:12)
21. 10. 201119.00Gorenje VelenjeIstrabenz plini Izola34:23 (16:10)
21. 10. 201119.00KrkaRibnica Riko hiše31:30 (16:16)
22. 10. 201120.00LokaTrimo Trebnje24:26 (13:12)
9. krog (29./30. 10. 2011):    
30. 10. 201119.00Trimo TrebnjeMaribor Branik33:26 (16:08)
29. 10. 201119.00Ribnica Riko hišeLoka30:23 (15:11)
29. 10. 201119.00Istrabenz plini IzolaKrka25:24 (14:14)
29. 10. 201119.00KrškoGorenje Velenje28:38 (15:19)
29. 10. 201119.00Celje Pivovarna LaškoCimos Koper35:25 (16:12)
29. 10. 201119.00Jeruzalem OrmožŠmartno Herz Factor banka28:28 (14:14)
10. krog (12./13. 11. 2011):    
12. 11. 201120.00Maribor BranikŠmartno Herz Factor banka37:30 (19:15)
12. 11. 201119.00Cimos KoperJeruzalem Ormož38:22 (20:12)
13. 11. 201118.15Gorenje VelenjeCelje Pivovarna Laško31:26 (15:13)
12. 11. 201120.00KrkaKrško28:29 (13:12)
12. 11. 201120.00LokaIstrabenz plini Izola24:22 (14:10)
12. 11. 201119.00Trimo TrebnjeRibnica Riko hiše37:22 (20:10)
11. krog (19./20. 11. 2011):    
19. 11. 201119.00Ribnica Riko hišeMaribor Branik28:28 (18:13)
19. 11. 201119.00Istrabenz plini IzolaTrimo Trebnje27:25 (10:14)
18. 11. 201119.00KrškoLoka23:16 (11:07)
19. 11. 201119.00Celje Pivovarna LaškoKrka43:27 (21:15)
19. 11. 201119.00Jeruzalem OrmožGorenje Velenje29:35 (17:17)
20. 11. 201118.00Šmartno Herz Factor bankaCimos Koper20:34 (15:19)
12. krog (26./27. 11. 2011):    
23. 11. 201119.00Maribor BranikCimos Koper29:31 (18:16)
01. 02. 201219.00Šmartno Herz Factor bankaGorenje Velenje25:41 (12:18)
25. 11. 201119.00Jeruzalem OrmožKrka27:28 (13:12)
odpovedano***Celje Pivovarna LaškoLoka***
26. 11. 201119.00KrškoTrimo Trebnje26:22 (12:09)
26. 11. 201119.00Istrabenz plini IzolaRibnica Riko hiše24:23 (09:12)
13. krog (03./04. 12. 2011):    
30. 11. 201119.00Istrabenz plini IzolaMaribor Branik24:24 (11:12)
03. 12. 201119.00Ribnica Riko hišeKrško34:24 (18:09)
30. 11. 201119.00Trimo TrebnjeCelje Pivovarna Laško27:30 (11:15)
odpovedano***LokaJeruzalem Ormož***
03. 12. 201118.00KrkaŠmartno Herz Factor banka26:26 (11:14)
07. 12. 201119.00Gorenje VelenjeCimos Koper31:25 (16:11)
14. krog (10./11. 12. 2011):    
10. 12. 201118.00Maribor BranikGorenje Velenje27:36 (15:16)
10. 12. 201119.00Cimos KoperKrka31:23 (15:07)
odpovedano***Šmartno Herz Factor bankaLoka***
10. 12. 201119.00Jeruzalem OrmožTrimo Trebnje27:26 (13:14)
10. 12. 201119.00Celje Pivovarna LaškoRibnica Riko hiše26:19 (12:07)
10. 12. 201119.00KrškoIstrabenz plini Izola21:14 (11:10)
15. krog (17./18. 12. 2011):    
17. 12. 201119.00KrškoMaribor Branik29:26 (14:17)
17. 12. 201119.00Istrabenz plini IzolaCelje Pivovarna Laško19:24 (06:14)
17. 12. 201119.00Ribnica Riko hišeJeruzalem Ormož26:26 (12:12)
16. 12. 201119.00Trimo TrebnjeŠmartno Herz Factor banka35:31 (17:15)
odpovedano***LokaCimos Koper***
17. 12. 201118.00KrkaGorenje Velenje26:41 (13:21)
16. krog (21. 12. 2011):    
21. 12. 201120.00Maribor BranikKrka37:27 (18:11)
odpovedano***Gorenje VelenjeLoka***
21. 12. 201119.00Cimos KoperTrimo Trebnje35:26 (17:13)
21. 12. 201119.00Šmartno Herz Factor bankaRibnica Riko hiše26:24 (11:14)
21. 12. 201119.00Jeruzalem OrmožIstrabenz plini Izola30:27 (16:14)
21. 12. 201117.00Celje Pivovarna LaškoKrško32:22 (20:10)
17. krog (04./05. 02. 2012):    
04. 02. 201219.00Celje Pivovarna LaškoMaribor Branik34:25 (21:13)
04. 02. 201219.00KrškoJeruzalem Ormož24:20 (11:08)
04. 02. 201219.00Istrabenz plini IzolaŠmartno Herz Factor banka27:27 (14:10)
04. 02. 201219.00Ribnica Riko hišeCimos Koper25:27 (12:17)
05. 12. 201219.15Trimo TrebnjeGorenje Velenje28:39 (12:22)
odpovedano***LokaKrka***
18. krog (11./12. 02. 2012):    
odpovedano***Maribor BranikLoka***
11. 02. 201218.00KrkaTrimo Trebnje27:32 (12:18)
08. 02. 201219.00Gorenje VelenjeRibnica Riko hiše28:27 (17:14)
08. 02. 201219.00Cimos KoperIstrabenz plini Izola29:19 (14:07)
10. 02. 201219.15Šmartno Herz Factor bankaKrško27:27 (15:14)
08. 02. 201219.00Jeruzalem OrmožCelje Pivovarna Laško29:31 (14:18)
19. krog (18./19.02. 2012):    
15. 02. 201219.00Jeruzalem OrmožMaribor Branik24:34 (09:21)
15. 02. 201219.00Celje Pivovarna LaškoŠmartno Herz Factor banka49:18 (20:08)
19. 02. 201217.00KrškoCimos Koper29:26 (16:11)
15. 02. 201219.00Istrabenz plini IzolaGorenje Velenje19:28 (12:13)
18. 02. 201119.00Ribnica Riko hišeKrka35:29 (20:13)
odpovedano***Trimo TrebnjeLoka***
20. krog (25./26. 02. 2012):    
25. 02. 201220.00Maribor BranikTrimo Trebnje24:25 (14:15)
odpovedano***LokaRibnica Riko hiše***
25. 02. 201218.00KrkaIstrabenz plini Izola26:24 (11:10)
25. 02. 201218.00Gorenje VelenjeKrško29:23 (17:11)
22. 02. 201219.15Cimos KoperCelje Pivovarna Laško26:31 (15:17)
25. 02. 201219.00Šmartno Herz Factor bankaJeruzalem Ormož31:43 (16:22)
21. krog (29. 02. 2012):    
29. 02. 201219.00Šmartno Herz Factor bankaMaribor Branik27:36 (12:15)
29. 02. 201219.00Jeruzalem OrmožCimos Koper25:33 (13:18)
29. 02. 201219.00Celje Pivovarna LaškoGorenje Velenje27:34 (15:17)
29. 02. 201219.30KrškoKrka26:33 (12:16)
odpovedano***Istrabenz plini IzolaLoka***
29. 02. 201219.00Ribnica Riko hišeTrimo Trebnje26:32 (11:17)
22. krog (10./11. 03. 2012):    
10. 03. 201218.00Maribor BranikRibnica Riko hiše28:29 (14:14)
09. 03. 201219.00Trimo TrebnjeIstrabenz plini Izola27:23 (12:12)
odpovedano***LokaKrško***
10. 03. 201220.00KrkaCelje Pivovarna Laško26:26 (11:14)
10. 03. 201219.00Gorenje VelenjeJeruzalem Ormož38:22 (18:10)
09. 03. 201219.00Cimos KoperŠmartno Herz Factor banka39:35 (18:17)
Infostat
Kdo bo osvojil naslov slovenskega državnega prvaka v 1. NLB Leasing ligi za moške v sezoni 2014/15?
Celje Pivovarna Laško
Gorenje Velenje
Maribor Branik
Riko Ribnica
Trimo Trebnje
Ostali klubi

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa