Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Sezona 2011/12

V tekmovalni sezoni 2011/12 bo v ženski prvoligaški konkurenci nastopilo dvanajst klubov. To so: Krim Mercator, Zagorje GEN-I, Olimpija, Mercator Tenzor Ptuj, Celje Celjske mesnine, Krka, Mlinotest Ajdovščina, Burja Škofije, Naklo-Tržič, Piran, Veplas Velenje in Sežana. V rednem delu prvenstva bo odigranih 22 krogov (po dvokrožnem ligaškem sistemu vsak z vsakim), nato sledi končnica.

KONČNICA OD 1. DO 4. MESTA:

DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
31. 03. 201218.00Krim MercatorMercator Tenzor Ptuj49:23 (22:15)
31. 03. 201218.00GEN-I ZagorjeKrka30:25 (15:10)
2. krog:
04. 04. 201217.00Krim MercatorGEN-I Zagorje36:18 (19:09)
11. 04. 201218.30Mercator Tenzor PtujKrka26:41 (14:23)
3. krog:
21. 04. 201219.00GEN-I ZagorjeMercator Tenzor Ptuj32:23 (18:09)
25. 04. 201217.00Krim MercatorKrka42:21 (25:09)
4. krog:
17. 04. 201219.00Mercator Tenzor PtujKrim Mercator28:44 (13:23)
27. 04. 201219.00KrkaGEN-I Zagorje25:32 (13:17)
5. krog:
05. 05. 201218.00KrkaMercator Tenzor Ptuj38:30 (24:14)
04. 05. 201218.30GEN-I ZagorjeKrim Mercator25:23 (14:11)
6. krog:
10. 05. 201219.30Mercator Tenzor PtujGEN-I Zagorje24:30 (14:15)
08. 05. 201217.00KrkaKrim Mercator26:41 (13:21)

KONČNICA OD 5. DO 8. MESTA:

DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
30. 03. 201219.30Veplas VelenjeMlinotest Ajdovščina34:23 (14:14)
31. 03. 201219.00Celje Celjske mesninePiran26:31 (15:19)
2. krog:
11. 04. 201219.00Veplas VelenjeCelje Celjske mesnine34:25 (19:12)
14. 04. 201220.00Mlinotest AjdovščinaPiran28:25 (14:13)
3. krog:
20. 04. 201220.00Celje Celjske mesnineMlinotest Ajdovščina23:26 (09:10)
21. 04. 201218.00PiranVeplas Velenje32:31 (17:13)
4. krog:
28. 04. 201220.00Mlinotest AjdovščinaVeplas Velenje27:27 (13:16)
28. 04. 201218.00PiranCelje Celjske mesnine26:23 (14:12)
5. krog:
05. 05. 201218.00PiranMlinotest Ajdovščina40:30 (19:18)
05. 05. 201219.00Celje Celjske mesnineVeplas Velenje24:30 (13:13)
6. krog:
12. 05. 201220.00Mlinotest AjdovščinaCelje Celjske mesnine30:36 (13:19)
12. 05. 201216.00Veplas VelenjePiran33:34 (19:21)

KONČNICA OD 9. DO 12. MESTA:

DatumUraDomačinGostIzid
1. krog:
30. 03. 201219.00Naklo-TržičBurja Škofije41:28 (22:14)
01. 04. 201216.00Antrum SežanaOlimpija29:41 (14:17)
2. krog:
13. 04. 201219.00Naklo-TržičAntrum Sežana28:23 (13:13)
12. 04. 201218.00Burja ŠkofijeOlimpija28:33 (14:18)
3. krog:
25. 04. 201220.00OlimpijaNaklo-Tržič34:25 (15:14)
03. 05. 201220.00Antrum SežanaBurja Škofije28:24 (14:12)
4. krog:
21. 04. 201220.00Burja ŠkofijeNaklo-Tržič22:44 (11:21)
29. 04. 201216.30OlimpijaAntrum Sežana32:24 (16:10)
5. krog:
05. 05. 201216.30OlimpijaBurja Škofije39:33 (19:15)
05. 05. 201220.00Antrum SežanaNaklo-Tržič28:24 (15:13)
6. krog:
14. 05. 201220.00Burja ŠkofijeAntrum Sežana26:28 (14:14)
11. 05. 201219.15Naklo-TržičOlimpija28:24 (12:10)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (17. 09. 2011):    
15. 09. 201120.00Naklo-TržičPiran27:38 (15:19)
17. 09. 201118.00GEN-I ZagorjeVeplas Velenje33:19 (16:12)
17. 09. 201120.00Antrum SežanaKrim Mercator16:41 (08:21)
18. 09. 201116.30OlimpijaMercator Tenzor Ptuj28:40 (15:16)
17. 09. 201117.00KrkaCelje Celjske mesnine37:28 (16:15)
22. 10. 201120.00Mlinotest AjdovščinaBurja Škofije35:31 (20:10)
2. krog (24. 09. 2011):    
25. 09. 201118.00Celje Celjske mesnineMercator Tenzor Ptuj42:28 (18:13)
24. 09. 201120.00Burja ŠkofijeOlimpija19:26 (09:15)
24. 09. 201120.00Antrum SežanaMlinotest Ajdovščina32:31 (16:19)
25. 09. 201118.00PiranGEN-I Zagorje21:36 (14:16)
24. 09. 201117.00KrkaNaklo-Tržič34:25 (22:09)
24. 09. 201116.30Veplas VelenjeKrim Mercator20:31 (11:20)
3. krog (01. 10. 2011):    
05. 10. 201119.15Naklo-TržičCelje Celjske mesnine24:43 (11:23)
05. 10. 201119.30GEN-I ZagorjeKrka33:21 (16:12)
27. 09. 201117.00Krim MercatorPiran45:23 (21:11)
01. 10. 201120.00Mlinotest AjdovščinaVeplas Velenje22:19 (10:07)
01. 10. 201116.30OlimpijaAntrum Sežana26:31 (12:11)
05. 10. 201119.00Mercator Tenzor PtujBurja Škofije41:24 (21:10)
4. krog (08. 10. 2011):    
08. 10. 201119.00Celje Celjske mesnineBurja Škofije40:23 (17:09)
08. 10. 201120.00Antrum SežanaMercator Tenzor Ptuj28:38 (14:19)
08. 10. 201116.30Veplas VelenjeOlimpija34:19 (17:09)
08. 10. 201117.30PiranMlinotest Ajdovščina34:30 (19:14)
09. 10. 201117.00KrkaKrim Mercator19:29 (08:19)
08. 10. 201118.00Naklo-TržičGEN-I Zagorje20:33 (07:21)
5. krog (15. 10. 2011):    
14. 10. 201120.00GEN-I ZagorjeCelje Celjske mesnine32:24 (17:14)
15. 11. 201117.00Krim MercatorNaklo-Tržič46:22 (24:12)
14. 10. 201120.00Mlinotest AjdovščinaKrka21:32 (08:15)
15. 10. 201116.30OlimpijaPiran22:32 (11:17)
15. 10. 201119.00Mercator Tenzor PtujVeplas Velenje33:28 (15:12)
15. 10. 201120.00Burja ŠkofijeAntrum Sežana33:32 (13:16)
6. krog (29. 10. 2011):    
29. 10. 201119.00Celje Celjske mesnineAntrum Sežana40:29 (14:13)
29. 10. 201118.00Veplas VelenjeBurja Škofije38:21 (22:14)
29. 10. 201118.00PiranMercator Tenzor Ptuj35:36 (17:18)
28. 10. 201119.00KrkaOlimpija40:24 (22:13)
29. 10. 201118.00Naklo-TržičMlinotest Ajdovščina28:38 (13:19)
26. 10. 201120.00GEN-I ZagorjeKrim Mercator17:34 (07:15)
7. krog (05. 11. 2011):    
02. 11. 201119.00Krim MercatorCelje Celjske mesnine46:23 (23:08)
05. 11. 201120.00Mlinotest AjdovščinaGEN-I Zagorje23:28 (13:13)
06. 11. 201116.30OlimpijaNaklo-Tržič25:30 (15:14)
05. 11. 201119.00Mercator Tenzor PtujKrka28:26 (13:17)
05. 11. 201120.00Burja ŠkofijePiran27:47 (14:25)
05. 11. 201120.00Antrum SežanaVeplas Velenje22:28 (10:12)
8. krog (12. 11. 2011):    
11. 11. 201119.00Celje Celjske mesnineVeplas Velenje25:27 (13:15)
12. 11. 201118.00PiranAntrum Sežana44:30 (21:12)
12. 11. 201118.00KrkaBurja Škofije49:10 (22:05)
12. 11. 201118.00Naklo-TržičMercator Tenzor Ptuj31:38 (16:17)
12. 11. 201119.00GEN-I ZagorjeOlimpija34:22 (17:09)
07. 11. 201120.00Krim MercatorMlinotest Ajdovščina35:28 (14:15)
9. krog (19. 11. 2011):    
19. 11. 201120.00Mlinotest AjdovščinaCelje Celjske mesnine26:32 (11:13)
06. 12. 201120.00OlimpijaKrim Mercator23:42 (12:23)
19. 11. 201119.00Mercator Tenzor PtujGEN-I Zagorje21:27 (10:11)
19. 11. 201120.00Burja ŠkofijeNaklo-Tržič25:36 (11:22)
19. 11. 201120.00Antrum SežanaKrka17:44 (09:23)
19. 11. 201117.00PiranVeplas Velenje24:27 (14:12)
10. krog (26. 11. 2011):    
30. 11. 201119.00Celje Celjske mesninePiran22:33 (12:17)
26. 11. 201118.00KrkaVeplas Velenje31:30 (18:17)
08. 12. 201119.30Naklo-TržičAntrum Sežana29:32 (17:16)
30. 11. 201119.00GEN-I ZagorjeBurja Škofije44:13 (27:05)
20. 12. 201119.00Mercator Tenzor PtujKrim Mercator26:33 (13:16)
16. 11. 201120.00Mlinotest AjdovščinaOlimpija37:31 (18:13)
11. krog (03. 12. 2011):    
03. 12. 201118.30OlimpijaCelje Celjske mesnine25:28 (14:15)
03. 12. 201119.00Mercator Tenzor PtujMlinotest Ajdovščina34:31 (18:16)
03. 12. 201120.00Burja ŠkofijeKrim Mercator20:36 (10:22)
03. 12. 201120.00Antrum SežanaGEN-I Zagorje22:39 (12:20)
03. 12. 201119.15Veplas VelenjeNaklo-Tržič35:24 (18:10)
03. 12. 201117.30PiranKrka25:37 (13:16)
12. krog (10. 12. 2011):    
10. 12. 201119.00Celje Celjske mesnineKrka26:33 (10:17)
10. 12. 201118.00PiranNaklo-Tržič42:31 (22:12)
09. 12. 201119.30Veplas VelenjeGEN-I Zagorje21:29 (06:12)
10. 12. 201115.00Krim MercatorAntrum Sežana46:19 (28:08)
23. 12. 201120.00Burja ŠkofijeMlinotest Ajdovščina18:30 (09:15)
10. 12. 201119.00Mercator Tenzor PtujOlimpija33:32 (17:13)
13. krog (17. 12. 2011):    
17. 12. 201119.00Mercator Tenzor PtujCelje Celjske mesnine28:27 (12:13)
16. 12. 201120.00OlimpijaBurja Škofije38:28 (16:13)
17. 12. 201120.00Mlinotest AjdovščinaAntrum Sežana36:25 (16:12)
15. 12. 201120.00Krim MercatorVeplas Velenje34:26 (20:06)
16. 12. 201119.00GEN-I ZagorjePiran40:29 (23:14)
16. 12. 201119.10Naklo-TržičKrka33:40 (17:19)
14. krog (21. 01. 2012):    
21. 01. 201219.00Celje Celjske mesnineNaklo-Tržič38:26 (18:13)
21. 01. 201218.00KrkaGEN-I Zagorje26:27 (11:10)
21. 01. 201218.00PiranKrim Mercator31:42 (15:18)
21. 01. 201217.00Veplas VelenjeMlinotest Ajdovščina33:29 (16:14)
21. 01. 201220.00Antrum SežanaOlimpija26:25 (15:13)
21. 01. 201220.00Burja ŠkofijeMercator Tenzor Ptuj30:37 (15:17)
15. krog (28. 01. 2012):    
27. 01. 201220.00Burja ŠkofijeCelje Celjske mesnine24:34 (12:17)
28. 01. 201219.00Mercator Tenzor PtujAntrum Sežana40:33 (19:16)
28. 01. 201216.30OlimpijaVeplas Velenje18:35 (11:19)
28. 01. 201220.00Mlinotest AjdovščinaPiran32:30 (19:15)
28. 01. 201214.30Krim MercatorKrka35:32 (18:15)
28. 01. 201218.00GEN-I ZagorjeNaklo-Tržič43:20 (16:12)
16. krog (04. 02. 2012):    
02. 02. 201219.00Celje Celjske mesnineGEN-I Zagorje21:29 (12:14)
14. 03. 201219.00Naklo-TržičKrim Mercator14:44 (05:22)
04. 02. 201218.00KrkaMlinotest Ajdovščina39:31 (18:14)
04. 02. 201218.00PiranOlimpija32:29 (15:13)
14. 02. 201219.30Veplas VelenjeMercator Tenzor Ptuj45:28 (23:10)
04. 02. 201220.00Antrum SežanaBurja Škofije36:19 (18:08)
17. krog (11. 02. 2012):    
11. 02. 201220.00Antrum SežanaCelje Celjske mesnine20:33 (10:14)
11. 02. 201220.00Burja ŠkofijeVeplas Velenje21:37 (11:16)
11. 02. 201219.00Mercator Tenzor PtujPiran40:35 (20:16)
12. 02. 201216.30OlimpijaKrka28:43 (14:20)
11. 02. 201220.00Mlinotest AjdovščinaNaklo-Tržič31:28 (18:16)
08. 02. 201217.00Krim MercatorGEN-I Zagorje37:20 (17:11)
18. krog (18. 02. 2012):    
15. 02. 201219.00Celje Celjske mesnineKrim Mercator25:40 (13:19)
18. 02. 201218.00GEN-I ZagorjeMlinotest Ajdovščina38:24 (22:14)
18. 02. 201218.00Naklo-TržičOlimpija35:28 (18:14)
18. 02. 201218.00KrkaMercator Tenzor Ptuj36:31 (17:13)
18. 02. 201218.00PiranBurja Škofije47:20 (22:10)
18. 02. 201219.00Veplas VelenjeAntrum Sežana42:22 (19:09)
19. krog (25. 02. 2012):    
25. 02. 201220.00Veplas VelenjeCelje Celjske mesnine26:18 (14:10)
25. 02. 201220.00Antrum SežanaPiran30:37 (16:15)
25. 02. 201220.00Burja ŠkofijeKrka28:38 (12:20)
25. 02. 201219.00Mercator Tenzor PtujNaklo-Tržič34:29 (14:18)
25. 02. 201216.00OlimpijaGEN-I Zagorje28:34 (13:17)
26. 02. 201217.00Mlinotest AjdovščinaKrim Mercator22:45 (12:23)
20. krog (03. 03. 2012):    
02. 03. 201220.00Celje Celjske mesnineMlinotest Ajdovščina32:29 (15:12)
28. 02. 201217.00Krim MercatorOlimpija41:15 (17:08)
04. 03. 201216.00GEN-I ZagorjeMercator Tenzor Ptuj39:18 (18:10)
03. 03. 201218.00Naklo-TržičBurja Škofije38:26 (20:13)
29. 02. 201219.00KrkaAntrum Sežana37:15 (22:05)
02. 03. 201219.30Veplas VelenjePiran35:30 (19:14)
21. krog (10. 03. 2012):    
10. 03. 201217.30PiranCelje Celjske mesnine28:30 (09:15)
15. 03. 201219.30Veplas VelenjeKrka22:23 (12:14)
10. 03. 201220.00Antrum SežanaNaklo-Tržič28:33 (12:16)
10. 03. 201220.00Burja ŠkofijeGEN-I Zagorje21:37 (10:13)
06. 03. 201217.00Krim MercatorMercator Tenzor Ptuj47:19 (21:09)
10. 03. 201217.15OlimpijaMlinotest Ajdovščina27:29 (17:12)
22. krog (17. 03. 2012):    
17. 03. 201219.00Celje Celjske mesnineOlimpija32:18 (18:12)
17. 03. 201220.00Mlinotest AjdovščinaMercator Tenzor Ptuj33:39 (19:18)
15. 03. 201217.00Krim MercatorBurja Škofije44:19 (24:08)
16. 03. 201220.00GEN-I ZagorjeAntrum Sežana49:14 (28:07)
17. 03. 201218.00Naklo-TržičVeplas Velenje21:34 (11:16)
17. 03. 201218.00KrkaPiran42:35 (21:17)
Infostat
Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za april 2014!
Dragan Gajić
David Špiler
Primož Prošt
Uroš Zorman
Matjaž Brumen

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa