Show menu

Sezona 2011/12

V tekmovalni sezoni 2011/12 bo v ženski prvoligaški konkurenci nastopilo dvanajst klubov. To so: Krim Mercator, Zagorje GEN-I, Olimpija, Mercator Tenzor Ptuj, Celje Celjske mesnine, Krka, Mlinotest Ajdovščina, Burja Škofije, Naklo-Tržič, Piran, Veplas Velenje in Sežana. V rednem delu prvenstva bo odigranih 22 krogov (po dvokrožnem ligaškem sistemu vsak z vsakim), nato sledi končnica.

KONČNICA OD 1. DO 4. MESTA:

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
31. 03. 2012 18.00 Krim Mercator Mercator Tenzor Ptuj 49:23 (22:15)
31. 03. 2012 18.00 GEN-I Zagorje Krka 30:25 (15:10)

KONČNICA OD 5. DO 8. MESTA:

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
30. 03. 2012 19.30 Veplas Velenje Mlinotest Ajdovščina 34:23 (14:14)
31. 03. 2012 19.00 Celje Celjske mesnine Piran 26:31 (15:19)

KONČNICA OD 9. DO 12. MESTA:

1. krog:

Datum Ura Domačin Gost Izid
30. 03. 2012 19.00 Naklo-Tržič Burja Škofije 41:28 (22:14)
01. 04. 2012 16.00 Antrum Sežana Olimpija 29:41 (14:17)

REDNI DEL TEKMOVANJA:

1. krog (17. 09. 2011):
15. 09. 2011 20.00 Naklo-Tržič Piran 27:38 (15:19)
17. 09. 2011 18.00 GEN-I Zagorje Veplas Velenje 33:19 (16:12)
17. 09. 2011 20.00 Antrum Sežana Krim Mercator 16:41 (08:21)
18. 09. 2011 16.30 Olimpija Mercator Tenzor Ptuj 28:40 (15:16)
17. 09. 2011 17.00 Krka Celje Celjske mesnine 37:28 (16:15)
22. 10. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Burja Škofije 35:31 (20:10)
2. krog (24. 09. 2011):
25. 09. 2011 18.00 Celje Celjske mesnine Mercator Tenzor Ptuj 42:28 (18:13)
24. 09. 2011 20.00 Burja Škofije Olimpija 19:26 (09:15)
24. 09. 2011 20.00 Antrum Sežana Mlinotest Ajdovščina 32:31 (16:19)
25. 09. 2011 18.00 Piran GEN-I Zagorje 21:36 (14:16)
24. 09. 2011 17.00 Krka Naklo-Tržič 34:25 (22:09)
24. 09. 2011 16.30 Veplas Velenje Krim Mercator 20:31 (11:20)
3. krog (01. 10. 2011):
05. 10. 2011 19.15 Naklo-Tržič Celje Celjske mesnine 24:43 (11:23)
05. 10. 2011 19.30 GEN-I Zagorje Krka 33:21 (16:12)
27. 09. 2011 17.00 Krim Mercator Piran 45:23 (21:11)
01. 10. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Veplas Velenje 22:19 (10:07)
01. 10. 2011 16.30 Olimpija Antrum Sežana 26:31 (12:11)
05. 10. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Burja Škofije 41:24 (21:10)
4. krog (08. 10. 2011):
08. 10. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Burja Škofije 40:23 (17:09)
08. 10. 2011 20.00 Antrum Sežana Mercator Tenzor Ptuj 28:38 (14:19)
08. 10. 2011 16.30 Veplas Velenje Olimpija 34:19 (17:09)
08. 10. 2011 17.30 Piran Mlinotest Ajdovščina 34:30 (19:14)
09. 10. 2011 17.00 Krka Krim Mercator 19:29 (08:19)
08. 10. 2011 18.00 Naklo-Tržič GEN-I Zagorje 20:33 (07:21)
5. krog (15. 10. 2011):
14. 10. 2011 20.00 GEN-I Zagorje Celje Celjske mesnine 32:24 (17:14)
15. 11. 2011 17.00 Krim Mercator Naklo-Tržič 46:22 (24:12)
14. 10. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Krka 21:32 (08:15)
15. 10. 2011 16.30 Olimpija Piran 22:32 (11:17)
15. 10. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Veplas Velenje 33:28 (15:12)
15. 10. 2011 20.00 Burja Škofije Antrum Sežana 33:32 (13:16)
6. krog (29. 10. 2011):
29. 10. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Antrum Sežana 40:29 (14:13)
29. 10. 2011 18.00 Veplas Velenje Burja Škofije 38:21 (22:14)
29. 10. 2011 18.00 Piran Mercator Tenzor Ptuj 35:36 (17:18)
28. 10. 2011 19.00 Krka Olimpija 40:24 (22:13)
29. 10. 2011 18.00 Naklo-Tržič Mlinotest Ajdovščina 28:38 (13:19)
26. 10. 2011 20.00 GEN-I Zagorje Krim Mercator 17:34 (07:15)
7. krog (05. 11. 2011):
02. 11. 2011 19.00 Krim Mercator Celje Celjske mesnine 46:23 (23:08)
05. 11. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina GEN-I Zagorje 23:28 (13:13)
06. 11. 2011 16.30 Olimpija Naklo-Tržič 25:30 (15:14)
05. 11. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Krka 28:26 (13:17)
05. 11. 2011 20.00 Burja Škofije Piran 27:47 (14:25)
05. 11. 2011 20.00 Antrum Sežana Veplas Velenje 22:28 (10:12)
8. krog (12. 11. 2011):
11. 11. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Veplas Velenje 25:27 (13:15)
12. 11. 2011 18.00 Piran Antrum Sežana 44:30 (21:12)
12. 11. 2011 18.00 Krka Burja Škofije 49:10 (22:05)
12. 11. 2011 18.00 Naklo-Tržič Mercator Tenzor Ptuj 31:38 (16:17)
12. 11. 2011 19.00 GEN-I Zagorje Olimpija 34:22 (17:09)
07. 11. 2011 20.00 Krim Mercator Mlinotest Ajdovščina 35:28 (14:15)
9. krog (19. 11. 2011):
19. 11. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Celje Celjske mesnine 26:32 (11:13)
06. 12. 2011 20.00 Olimpija Krim Mercator 23:42 (12:23)
19. 11. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj GEN-I Zagorje 21:27 (10:11)
19. 11. 2011 20.00 Burja Škofije Naklo-Tržič 25:36 (11:22)
19. 11. 2011 20.00 Antrum Sežana Krka 17:44 (09:23)
19. 11. 2011 17.00 Piran Veplas Velenje 24:27 (14:12)
10. krog (26. 11. 2011):
30. 11. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Piran 22:33 (12:17)
26. 11. 2011 18.00 Krka Veplas Velenje 31:30 (18:17)
08. 12. 2011 19.30 Naklo-Tržič Antrum Sežana 29:32 (17:16)
30. 11. 2011 19.00 GEN-I Zagorje Burja Škofije 44:13 (27:05)
20. 12. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Krim Mercator 26:33 (13:16)
16. 11. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Olimpija 37:31 (18:13)
11. krog (03. 12. 2011):
03. 12. 2011 18.30 Olimpija Celje Celjske mesnine 25:28 (14:15)
03. 12. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Mlinotest Ajdovščina 34:31 (18:16)
03. 12. 2011 20.00 Burja Škofije Krim Mercator 20:36 (10:22)
03. 12. 2011 20.00 Antrum Sežana GEN-I Zagorje 22:39 (12:20)
03. 12. 2011 19.15 Veplas Velenje Naklo-Tržič 35:24 (18:10)
03. 12. 2011 17.30 Piran Krka 25:37 (13:16)
12. krog (10. 12. 2011):
10. 12. 2011 19.00 Celje Celjske mesnine Krka 26:33 (10:17)
10. 12. 2011 18.00 Piran Naklo-Tržič 42:31 (22:12)
09. 12. 2011 19.30 Veplas Velenje GEN-I Zagorje 21:29 (06:12)
10. 12. 2011 15.00 Krim Mercator Antrum Sežana 46:19 (28:08)
23. 12. 2011 20.00 Burja Škofije Mlinotest Ajdovščina 18:30 (09:15)
10. 12. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Olimpija 33:32 (17:13)
13. krog (17. 12. 2011):
17. 12. 2011 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Celje Celjske mesnine 28:27 (12:13)
16. 12. 2011 20.00 Olimpija Burja Škofije 38:28 (16:13)
17. 12. 2011 20.00 Mlinotest Ajdovščina Antrum Sežana 36:25 (16:12)
15. 12. 2011 20.00 Krim Mercator Veplas Velenje 34:26 (20:06)
16. 12. 2011 19.00 GEN-I Zagorje Piran 40:29 (23:14)
16. 12. 2011 19.10 Naklo-Tržič Krka 33:40 (17:19)
14. krog (21. 01. 2012):
21. 01. 2012 19.00 Celje Celjske mesnine Naklo-Tržič 38:26 (18:13)
21. 01. 2012 18.00 Krka GEN-I Zagorje 26:27 (11:10)
21. 01. 2012 18.00 Piran Krim Mercator 31:42 (15:18)
21. 01. 2012 17.00 Veplas Velenje Mlinotest Ajdovščina 33:29 (16:14)
21. 01. 2012 20.00 Antrum Sežana Olimpija 26:25 (15:13)
21. 01. 2012 20.00 Burja Škofije Mercator Tenzor Ptuj 30:37 (15:17)
15. krog (28. 01. 2012):
27. 01. 2012 20.00 Burja Škofije Celje Celjske mesnine 24:34 (12:17)
28. 01. 2012 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Antrum Sežana 40:33 (19:16)
28. 01. 2012 16.30 Olimpija Veplas Velenje 18:35 (11:19)
28. 01. 2012 20.00 Mlinotest Ajdovščina Piran 32:30 (19:15)
28. 01. 2012 14.30 Krim Mercator Krka 35:32 (18:15)
28. 01. 2012 18.00 GEN-I Zagorje Naklo-Tržič 43:20 (16:12)
16. krog (04. 02. 2012):
02. 02. 2012 19.00 Celje Celjske mesnine GEN-I Zagorje 21:29 (12:14)
14. 03. 2012 19.00 Naklo-Tržič Krim Mercator 14:44 (05:22)
04. 02. 2012 18.00 Krka Mlinotest Ajdovščina 39:31 (18:14)
04. 02. 2012 18.00 Piran Olimpija 32:29 (15:13)
14. 02. 2012 19.30 Veplas Velenje Mercator Tenzor Ptuj 45:28 (23:10)
04. 02. 2012 20.00 Antrum Sežana Burja Škofije 36:19 (18:08)
17. krog (11. 02. 2012):
11. 02. 2012 20.00 Antrum Sežana Celje Celjske mesnine 20:33 (10:14)
11. 02. 2012 20.00 Burja Škofije Veplas Velenje 21:37 (11:16)
11. 02. 2012 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Piran 40:35 (20:16)
12. 02. 2012 16.30 Olimpija Krka 28:43 (14:20)
11. 02. 2012 20.00 Mlinotest Ajdovščina Naklo-Tržič 31:28 (18:16)
08. 02. 2012 17.00 Krim Mercator GEN-I Zagorje 37:20 (17:11)
18. krog (18. 02. 2012):
15. 02. 2012 19.00 Celje Celjske mesnine Krim Mercator 25:40 (13:19)
18. 02. 2012 18.00 GEN-I Zagorje Mlinotest Ajdovščina 38:24 (22:14)
18. 02. 2012 18.00 Naklo-Tržič Olimpija 35:28 (18:14)
18. 02. 2012 18.00 Krka Mercator Tenzor Ptuj 36:31 (17:13)
18. 02. 2012 18.00 Piran Burja Škofije 47:20 (22:10)
18. 02. 2012 19.00 Veplas Velenje Antrum Sežana 42:22 (19:09)
19. krog (25. 02. 2012):
25. 02. 2012 20.00 Veplas Velenje Celje Celjske mesnine 26:18 (14:10)
25. 02. 2012 20.00 Antrum Sežana Piran 30:37 (16:15)
25. 02. 2012 20.00 Burja Škofije Krka 28:38 (12:20)
25. 02. 2012 19.00 Mercator Tenzor Ptuj Naklo-Tržič 34:29 (14:18)
25. 02. 2012 16.00 Olimpija GEN-I Zagorje 28:34 (13:17)
26. 02. 2012 17.00 Mlinotest Ajdovščina Krim Mercator 22:45 (12:23)
20. krog (03. 03. 2012):
02. 03. 2012 20.00 Celje Celjske mesnine Mlinotest Ajdovščina 32:29 (15:12)
28. 02. 2012 17.00 Krim Mercator Olimpija 41:15 (17:08)
04. 03. 2012 16.00 GEN-I Zagorje Mercator Tenzor Ptuj 39:18 (18:10)
03. 03. 2012 18.00 Naklo-Tržič Burja Škofije 38:26 (20:13)
29. 02. 2012 19.00 Krka Antrum Sežana 37:15 (22:05)
02. 03. 2012 19.30 Veplas Velenje Piran 35:30 (19:14)
21. krog (10. 03. 2012):
10. 03. 2012 17.30 Piran Celje Celjske mesnine 28:30 (09:15)
15. 03. 2012 19.30 Veplas Velenje Krka 22:23 (12:14)
10. 03. 2012 20.00 Antrum Sežana Naklo-Tržič 28:33 (12:16)
10. 03. 2012 20.00 Burja Škofije GEN-I Zagorje 21:37 (10:13)
06. 03. 2012 17.00 Krim Mercator Mercator Tenzor Ptuj 47:19 (21:09)
10. 03. 2012 17.15 Olimpija Mlinotest Ajdovščina 27:29 (17:12)
22. krog (17. 03. 2012):
17. 03. 2012 19.00 Celje Celjske mesnine Olimpija 32:18 (18:12)
17. 03. 2012 20.00 Mlinotest Ajdovščina Mercator Tenzor Ptuj 33:39 (19:18)
15. 03. 2012 17.00 Krim Mercator Burja Škofije 44:19 (24:08)
16. 03. 2012 20.00 GEN-I Zagorje Antrum Sežana 49:14 (28:07)
17. 03. 2012 18.00 Naklo-Tržič Veplas Velenje 21:34 (11:16)
17. 03. 2012 18.00 Krka Piran 42:35 (21:17)

Kdo bo postal prvak na SP na Hrvaškem?