SKUPINA B
1. kolo, 7. avgust:
SLOVENIJA : EGIPT 27:26 (15:15)
Slovenija: Skok, Škof, Blagotinšek 2, Henigman, Kavtičnik 4, Janc 8, Dolenec 1, Cingesar 1, Poteko, Gaber 2, Zorman, Bezjak 7, Razgor 2, Bombač.
Egipt: Khalil, Hendawy, Abouebaid 3, Ramadan 2, Eissa 4, Amer, Elbassiouny, Hashem, Elmasry, Elderaa 1, Elahmar 7, Shebib 3, Mohamed 2, Sanad 1.
ŠVEDSKA : NEMČIJA 29:32 (15:18)
POLJSKA : BRAZILIJA 32:34 (13:16)
2. kolo, 9. avgust:
BRAZILIJA : SLOVENIJA 28:31 (13:16)
Brazilija: M. Dos Santos 1, Almeida, Teixeira, Da Silva 2, Candido 1, De Toledo 1, Hubner, T. Dos Santos 3, Pozzer 1, Chiuffa 8, O. Dos Santos Guimaraes, Santos 2, Soares 3, Langaro 6.
Slovenija: Skok, Škof, Blagotinšek 1, Henigman, Kavtičnik 3, Janc 6, Dolenec 5, Cingesar 2, Poteko, Gaber 1, Zorman 3, Bezjak 1, Razgor 4, Bombač 5.
NEMČIJA : POLJSKA 32:29 (16:14)
EGIPT : ŠVEDSKA 26:25 (12:13)
3. kolo, 11. avgust:
SLOVENIJA : ŠVEDSKA 29:24 (14:13)
Slovenija: Skok, Škof, Blagotinšek, Henigman, Kavtičnik 3, Janc 5, Dolenec 3, Cingesar 3, Poteko, Gaber 3, Zorman 4, Bezjak, Razgor 5, Bombač 3.
Švedska: Andersson, Appelgren, Gottfridson 2, Andersson 1, Tollbring 6, Nilsson 5, Stenbacken, Karlsson, Jakobsson 5, Petersen, Stenmalm, Zachrisson 4, Nilsson, Nielsen 1.
POLJSKA : EGIPT 33:25 (16:10)
BRAZILIJA : NEMČIJA 33:30 (17:16)
4. kolo, 13. avgust:
SLOVENIJA : NEMČIJA 25:28 (12:11)
Slovenija: Skok, Škof, Blagotinšek, Kavtičnik 1, Janc 2, Dolenec 6, Cingesar, Poteko 1, Gaber 4, Zorman 3, Bezjak 4, Razgor, Zarabec 1, Bombač 3.
Nemčija: Heinevetter, Wolff 2, Gensheimer 6, Lemke 1, Wiencek 1, Reichmann 5, Wiede 1, Pekeler 3, Weinhold 2, Strobel, Hafner 2, Kuhn, Dissinger, Drux 5.
EGIPT : BRAZILIJA 27:27 (15:13)
ŠVEDSKA : POLJSKA 24:25 (13:12)
5. kolo, 15. avgust:
POLJSKA : SLOVENIJA 20:25 (13:13)
Poljska: Szmal, Wyszomirski 2, Lijewski 2, Jachlewski 1, Krajewski 1, Bielecki 4, Wisniewski 4, B. Jurecki, M. Jurecki, Jurkiewicz 1, Syprzak 2, Daszek 2, Kus, Szyba 3.
Slovenija: Škof, Lesjak, Blagotinšek 2, Kavtičnik 4, Janc 1, Dolenec 2, Cingesar 1, Poteko, Gaber 1, Zorman 3, Bezjak 2, Razgor 2, Zarabec 7, Bombač.
NEMČIJA : EGIPT 31:25 (15:12)
ŠVEDSKA : BRAZILIJA 30:19 (16:10)
ČETRTFINALE, 17. avgust:
DANSKA : SLOVENIJA 37:30 (16:13)
Danska: Landin, Green, Christiansen 1, Mensah 3, Mortensen 4, Noddesbo, Svan 8, R. Toft 2, Mollgaard, Sondergaard, H. Toft 5, Hansen 8, Olsen 6, Damgaard.
Slovenija: Škof, Lesjak, Blagotinšek 2, Kavtičnik 5, Janc 6, Dolenec, Cingesar 2, Poteko, Miklavčič 1, Gaber 1, Zorman 3, Bezjak 6, Razgor, Zarabec 4.
Celoten razpored moškega in ženskega rokometnega turnirja na olimpijskih igrah si lahko ogledate
tukaj.
5. Hrvaška,
, 7. Brazilija, 8. Katar, 9. Egipt, 10. Argentina, 11. Švedska, 12. Tunizija.