Show menu

Moški

Seznam tekem

21. 10. 2017

10:00, Mlajši dečki A, CENTER II ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK:RK ČRNOMELJ
10:00, Mlajši dečki B, CENTER I RD URBANSCAPE LOKA :ŠD MOKERC - IG
10:00, Mlajši dečki B, JUG RD HERZ ŠMARTNO:RK DOL TKI HRASTNIK
10:00, Mlajši dečki B, JUG RD RUDAR :RK BREŽICE
10:00, Mlajši dečki B, ZAHOD MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG:RK AJDOVŠČINA
10:00, Mlajši dečki B, CENTER II RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RD RIKO RIBNICA
10:00, Starejši dečki B, CENTER II RK TRIMO TREBNJE :RK METLIKA
11:00, Mlajši dečki A, ZAHOD MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG:RK AJDOVŠČINA
11:00, Mlajši dečki B, CENTER I RK DUPLJE-RADOVLJICA:RK KRONOS
11:15, Mlajši dečki A, CENTER II RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RD RIKO RIBNICA
11:15, Kadeti, JUG RD RUDAR :MRD DOBOVA
11:30, Starejši dečki A, CENTER II RK TRIMO TREBNJE :RK GRČA KOČEVJE
12:00, Kadeti, CENTER II MRK KRKA :RK SVIŠ IVANČNA GORICA
12:15, Mlajši dečki A, CENTER I RK RADOVLJICA:RK KRONOS
12:15, Starejši dečki B, VZHOD RK ARCONT RADGONA:RK GORENJE VELENJE
12:30, Mlajši dečki B, CENTER I MARK OLIMPIJA:RD URBANSCAPE LOKA
12:45, Mlajši dečki B, CENTER II RK GROSUPLJE:RK ČRNOMELJ
13:00, Kadeti, CENTER II RK TRIMO TREBNJE :RK GRČA KOČEVJE
13:00, Mlajši dečki B, CENTER I RK CERKLJE :RD ALPLES ŽELEZNIKI
13:30, Starejši dečki A, CENTER I RK RADOVLJICA:RK KRONOS
14:00, Mlajši dečki A, CENTER I ŠD RK KRIMm:RD URBANSCAPE LOKA
14:00, Mlajši dečki A, CENTER I RK CERKLJE :RD ALPLES ŽELEZNIKI
14:00, Mlajši dečki A, CENTER I ŠD MOKERC - IG:RD LL GROSIST SLOVAN
15:00, Starejši dečki B, CENTER I RK CERKLJE :ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
15:20, Starejši dečki B, CENTER I ŠD MOKERC - IG:RD LL GROSIST SLOVAN
15:30, Starejši dečki A, CENTER I ŠD RK KRIMm:RD URBANSCAPE LOKA
15:30, Kadeti, CENTER I RK RADOVLJICA:RK KRONOS
16:00, Kadeti, CENTER II RK ČRNOMELJ:RD RIKO RIBNICA
16:15, Kadeti, CENTER I RK CERKLJE :ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
16:50, Starejši dečki A, VZHOD RK DRAVA PTUJ:RK JERUZALEM ORMOŽ
17:00, Kadeti, CENTER I ŠD MOKERC - IG:RD LL GROSIST SLOVAN
17:00, Kadeti, CENTER I MARK OLIMPIJA:RD URBANSCAPE LOKA