Domov
INFOTEKMOVANJAZDRUŽENJAREPREZENTANCEMLADIROKOMET NA MIVKIOSTALOPOVEZAVE

Novice

07.12.2011

Rusinje na SP v Braziliji še naprej zmagujejo, Nemčija je izgubila tudi proti Islandiji

V Braziliji so na svetovnem prvenstvu za ženske odigrali tekme četrtega kroga v skupinah A in B. Rusinje so proti Nizozemski dosegle četrto zaporedno zmago (35:26), Nemčija pa je proti Islandiji doživela že drugi poraz (20:26).

 

 

 

 

 

 

 

 

IZIDI IN SPORED PRVEGA DELA SP ZA ŽENSKE:

 

 

 

SKUPINA A:

 

 

1. krog (sobota, 3. december 2011):

 

Črna gora - Islandija 21:22 (10:11)

Norveška - Nemčija 28:31 (14:13)

Angola - Kitajska 30:29 (10:12)

 

2. krog (nedelja, 4. december 2011):

 

Nemčija - Črna gora 24:25 (10:12)

Norveška - Kitajska 43:16 (20:7)

Islandija - Angola 24:28 (12:15)

 

3. krog (torek, 6. december 2011):

 

Črna gora - Angola 28:26 (14:13)

Norveška - Islandija 27:14 (14:7)

Nemčija - Kitajska 23:22 (7:12)

 

4. krog (sreda, 7. december 2011):

 

ob 18.00: Črna gora - Kitajska 42:15 (19:7)

ob 20.15: Angola - Norveška 20:26 (10:16)

ob 22.30: Islandija - Nemčija 26:20 (13:12)

 

5. krog (petek, 9. december 2011):

 

ob 18.00: Angola - Nemčija

ob 20.15: Norveška - Črna gora

ob 22.30: Kitajska - Islandija

 

 

Vrstni red po 4. krogu: Norveška in Črna gora po 6 točk, Angola, Nemčija in Islandija po 4, Kitajska 0.

 

 

 

SKUPINA B:

 

 

1. krog (sobota, 3. december 2011):

 

Kazahstan - Avstralija 37:9 (20:6)

Rusija - Južna Koreja 39:24 (19:13)

Nizozemska - Španija 27:34 (15:18)

 

2. krog (nedelja, 4. december 2011):

 

Južna Koreja - Kazahstan 31:19 (16:4)

Španija - Rusija 22:28 (9:14)

Avstralija - Nizozemska 15:53 (6:27)

 

3. krog (torek, 6. december 2011):

 

Rusija - Avstralija 45:8 (21:4)

Kazahstan - Nizozemska 20:32 (8:18)

Južna Koreja - Španija 26:29 (12:13)

 

4. krog (sreda, 7. december 2011):

 

Nizozemska - Rusija 26:35 (10:18)

Kazahstan - Španija 18:27 (8:11)

Avstralija - Južna Koreja 11:45 (3:24)

 

5. krog (petek, 9. december 2011):

 

ob 18.45: Španija - Avstralija

ob 21.00: Nizozemska - Južna Koreja

ob 22.15: Rusija - Kazahstan

 

 

Vrstni red po 4. krogu: Rusija 8 točk, Španija 6, Nizozemska in Južna Koreja po 4, Kazahstan 2, Avstralija 0.

 

 

 

SKUPINA C:

 

 

1. krog (petek, 2. december 2011):

 

Brazilija - Kuba 37:21 (17:11)

sobota, 3. december 2011:

Romunija - Tunizija 30:28 (14:15)

Francija - Japonska 41:22 (18:13)

 

2. krog (ponedeljek, 5. december 2011):

 

Kuba - Romunija 27:33 (14:20)

Tunizija - Francija 17:25 (9:12)

Japonska - Brazilija 24:32 (12:16)

 

3. krog (torek, 6. december 2011):

 

Kuba 32:29 (18:11)

Romunija - Japonska 28:28 (13:12)

Francija - Brazilija 22:26 (17:10)

 

4. krog (četrtek, 8. december 2011):

 

ob 18.00: Japonska - Tunizija

ob 20.15: Francija - Kuba

ob 22.45: Brazilija - Romunija

 

5. krog (petek, 9. december 2011):

 

ob 18.00: Kuba - Japonska

ob 20.15: Romunija - Francija

ob 22.45: Brazilija - Tunizija

 

 

Vrstni red po 3. krogu: Brazilija 6 točk, Romunija 5, Francija 4, Tunizija 2, Japonska 1, Kuba 0.

 

 

 

SKUPINA D:

 

 

1. krog (sobota, 3. december 2011):

 

Švedska - Argentina 37:11 (19:7)

Danska - Urugvaj 36:10 (20:6)

Hrvaška - Slonokoščena obala 36:20 (20:10)

 

2. krog (ponedeljek, 5. december 2011):

 

Slonokoščena obala - Švedska 25:28 (14:15)

Argentina - Danska 13:31 (5:18)

Urugvaj - Hrvaška 15:45 (9:21)

 

3. krog (torek, 6. december 2011):

 

Švedska - Urugvaj 31:14 (13:7)

Danska - Hrvaška 23:19 (10:8)

Argentina - Slonokoščena obala 19:25 (8:14)

 

4. krog (četrtek, 8. december 2011):

 

ob 18.00: Hrvaška - Švedska

ob 20.15: Danska - Slonokoščena obala

ob 22.30: Urugvaj - Argentina

 

5. krog (petek, 9. december 2011):

 

ob 18.00: Slonokoščena obala - Urugvaj

ob 20.15: Švedska - Danska

ob 22.30: Hrvaška - Argentina

 

Vrstni red po 3. krogu: Danska in Švedska po 6 točk, Hrvaška 4, Slonokoščena obala 2, Argentina in Urugvaj po 0.

Infostat
Kdo bo osvojil naslov slovenskega državnega prvaka v 1. NLB Leasing ligi za moške v sezoni 2014/15?
Celje Pivovarna Laško
Gorenje Velenje
Maribor Branik
Riko Ribnica
Trimo Trebnje
Ostali klubi

GLASUJ Glasuj
facebook
EHFtv
Rokomet - moja igraa