Prosimo počakajte
INFO
O RZS
LOGOTIP
ORGANI
ZGODOVINA
SPLOŠNI AKTI
NAVODILA
ZAPISNIKI
SKUPŠČINA
PREDSEDSTVO
STROKOVNI ODBOR
STATUTARNI ODBOR
SPONZORJI & PARTNERJI
OBRAZCI
ROKOMETNA PRAVILA
LIVESTAT
TEKMOVANJA
ZDRUŽENJA
ZDRUŽENJA KLUBOV
LIGA NLB
1. ŽENSKA ROKOMETNA LIGA
1. B MRL
2. DRL MOŠKI
TEKMOVANJE MLADIH
ZRTS
ZDRSS
KOMISIJA ZA SOJENJE
LIGA NLB
1. A DRL - ženske
1. B MRL
1. B DRL - ŽENSKE
2. DRL MOŠKI
PRAVILA TEKMOVANJA
ČLANI/ČLANICE
TEKMOVANJE MLADIH
POKAL SLOVENIJE
ROKOMET NA MIVKI
REPREZENTANCE
MOŠKI
ČLANI
MLADINCI U20
KADETI U18
MLAJŠI KADETI U16
DEČKI U14
ŽENSKE
ČLANICE
KADETINJE U17
MLAJŠE KADETINJE U15
VIRTUALNA LIGA
za mlade
Mini rokomet
Namen projekta
PRAVILA MINI ROKOMETA
FAIR PLAY
ROKOMETNI ODDELEK
Rokometni oddelki - 20 let
ROKOMETNI ODDELEK
Šolsko leto 2023/2024
Šolsko leto 2022/2023
Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
DRŽAVNO TEKMOVANJE
Šolsko leto 2023/2024 - Mladinci
Šolsko leto 2023/2024 - Mladinke
Šolsko leto 2022/2023 - Mladinci
Šolsko leto 2022/2023 - Mladinke
Šolsko leto 2021/2022-Mladinci
Šolsko leto 2021/2022-Mladinke
Šolsko leto 2019/2020-Mladinci
Šolsko leto 2019/2020-Mladinke
Šolsko leto 2018/2019-Mladinci
Šolsko leto 2018/2019-Mladinke
Šolsko leto 2017/2018 - Mladinci
Šolsko leto 2017/2018 - Mladinke
Šolsko leto 2016/2017-Mladinci
Šolsko leto 2016/2017-Mladinke
Šolsko leto 2015/2016-Mladinci
Šolsko leto 2015/2016-Mladinke
Šolsko leto 2014/2015 - Mladinci
Šolsko leto 2014/2015 - Mladinke
Šolsko leto 2013/14 - Mladinci
Šolsko leto 2013/14 - Mladinke
Šolsko leto 2012/13 - Mladinci
Šolsko leto 2012/13 - Mladinke
Šolsko leto 2011/12 - Mladinci
Šolsko leto 2011/12 - Mladinke
Šolsko leto 2010/11 - Mladinci
Šolsko leto 2010/11 - Mladinke
Šosko leto 2009/10 - Mladinci
Šolsko leto 2009/10 - Mladinke
Šolsko leto 2008/09 - Mladinci
Šolsko leto 2008/09-Mladinke
Šolsko leto 2003/04 - 2007/08
MEDNARODNO TEKMOVANJE
SP 2020
SP 2018
SP 2016
SP 2014
SP 2012
SP 2010
SP 2008
SP 2006
ROKOMET NA MIVKI
DP 2016
SODNIŠKI SEMINAR
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
FOTOGALERIJA
Šolsko leto 2023/2024
Šolsko leto 2022/2023
Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
FILMI
DIJAKI-REPREZENTANTJE
Šolsko leto 2023/2024
Šolsko leto 2022/2023
Šplsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
BILTEN 2003-2012
ŠPORTNI KAMP RZS
Več informacij
PODPIRAM
Podpiram slovenski rokomet
Ženski klubi
1. DRL
1. B DRL
Moški klubi
Liga NLB
1. B DRL
2. DRL
Tekmovanje mladih
EP U20 2024
PROSTOVOLJCI
MEDIJI
Vpis
ZRTS
Dokumenti
Revije trener
O ZRTS
Članstvo
Licenciranje
Usposabljanja
Ekipa
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2009
2008/2009
2008
2007/2008
2007
2006/2007
2006
2005/2006
2005
2004/2005
Člani, 1. A DRŽAVNA MOŠKA ROKOMETNA LIGA
Člani, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA
Člani, 2. DRŽAVNA LIGA
Člani, SUPER POKAL
Člani, KVALIFIKACIJE ZA LIGO NLB
Člani, Pokal Slovenije
Člani, 2. DRŽAVNA LIGA - KONČNICA 1. - 4. MESTO
Člani, 2. DRŽAVNA LIGA - KONČNICA 5. - 8. MESTO
Člani, Kvalifikacije za 1. B DRL - moški
Članice, Pokal Slovenije - ženske
Članice, SUPER POKAL-ŽENSKE
Članice, 1. A DRL ŽENSKE - končnica za mesta od 1. - 4.
Članice, 1. A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE
Članice, 1. A DRL ŽENSKE - končnica za mesta od 5. - 8.
Članice, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE
Članice, 1. B - DRL končnica 1-4 mesto
Članice, 1. B - DRL končnica 5. - 8. mesto
Mladinci, 1. DRŽAVNA LIGA
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA - CENTER
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA - VZHOD
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA - ZAHOD
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA FINALE 1-6
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA FINALE 7-12
Mladinci, 2. DRŽAVNA LIGA FINALE 13-20
Mladinke, 1. DRŽAVNA MLADINSKA LIGA
Mladinke, 2. DRŽAVNA MLADINSKA LIGA
Mladinke, 1. Liga končnica 1. - 4. mesta
Mladinke, 1. Liga končnica 5. - 8. mesta
Kadeti, 1. DRŽAVNA LIGA
Kadeti, 2. LIGA Skupina A
Kadeti, 2. LIGA Skupina B
Kadeti, 2. LIGA Skupina C
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina A
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina B
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina C
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina D
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina E
Kadeti, KVALIFIKACIJE 1. liga skupina F
Kadeti, KVALIFIKACIJE 2. liga Center
Kadeti, KVALIFIKACIJE 2. liga Zahod
Kadeti, KVALIFIKACIJE 2. liga Vzhod
Kadeti, Finale - razvrstitev 19. - 24. mesta
Kadeti, Finale - razvrstitev 25. - 30. mesta
Kadeti, Finale - razvrstitev 13. - 18. mesta
Kadeti, Finale - razvrstitev 31. - 36. mesta
Kadetinje, 2. DRŽAVNA KADETSKA LIGA
Kadetinje, 1. DRŽAVNA KADETSKA LIGA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 2. SKUPINA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 1. SKUPINA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 3. SKUPINA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 4. SKUPINA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 5. SKUPINA
Kadetinje, KVALIFIKACIJE - 6. SKUPINA
Starejši dečki A, CENTER I
Starejši dečki A, CENTER II
Starejši dečki A, JUG
Starejši dečki A, ZAHOD
Starejši dečki A, VZHOD
Starejši dečki A, ČETRT FINALE SKUPINA "A"
Starejši dečki A, ČETRT FINALE SKUPINA "B"
Starejši dečki A, ČETRT FINALE SKUPINA "C"
Starejši dečki A, ČETRT FINALE SKUPINA "D"
Starejši dečki A, NADALJEVANJE SKUPINA E.
Starejši dečki A, NADALJEVANJE SKUPINA F.
Starejši dečki A, KVALIFIKACIJE SKUPINA "B"
Starejši dečki A, KVALIFIKACIJE SKUPINA "C in D"
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 9.-12. mesta
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 13.-16. mesta
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 17 - 20 mesta
Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA A
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 21. - 24. mesta
Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA B
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 1 - 4 mesta
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 25.-28. mesta
Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA C
Starejši dečki A, Finale razvrstitev 5-8 mesto
Starejši dečki A, POLFINALE SKUPINA D
Starejši dečki B, CENTER I
Starejši dečki B, CENTER II
Starejši dečki B, JUG
Starejši dečki B, VZHOD
Starejši dečki B, ZAHOD
Starejši dečki B, ČETRT FINALE SKUPINA "A"
Starejši dečki B, ČETRT FINALE SKUPINA "B"
Starejši dečki B, ČETRT FINALE SKUPINA "C"
Starejši dečki B, ČETRT FINALE SKUPINA "D"
Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA E.
Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA F.
Starejši dečki B, Kvalifikacije za četrtfinalno skupino "A" in "B"
Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA A
Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA B
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 17. - 20. mesta
Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA C
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 21. - 24. mesta
Starejši dečki B, KVALIFIKACIJE SKUPINA D
Starejši dečki B, POLFINALE SKUPINA D
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 25. - 28. mesta
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 1-4 mesto
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 5-8 mesto
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 9-12 mesto
Starejši dečki B, Finale razvrstitev 13 - 16 mesta
Starejše deklice A, CENTER
Starejše deklice A, VZHOD
Starejše deklice A, ZAHOD
Starejše deklice A, FINALE - 1. - 6. MESTO
Starejše deklice A, FINALE - 7. - 12. MESTO
Starejše deklice A, FINALE - 13. - 16. mesto
Starejše deklice B, CENTER
Starejše deklice B, VZHOD
Starejše deklice B, ZAHOD
Starejše deklice B, FINALE - 1. - 6. MESTO
Starejše deklice B, FINALE - 7. - 12. MESTO
Starejše deklice B, FINALE - 13. - 18. MESTO
Starejše deklice B, FINALE - 19. - 21. MESTO
vse ekipe
RK KRIM MERCATOR
ŽRK ŽIHER HIŠE PTUJ - ORMOŽ
ŽRK VELENJE
ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA
ŽRK KRKA NOVO MESTO
ŽRD LITIJA
ŽRK TRGO ABC IZOLA
ŽRK Z'DEŽELE
RK KRIM MERCATOR
Naslov
Naslov kluba:
CENTER STOŽICE VOJKOVA CESTA 100, 1000 LJUBLJANA
Telefon:
+38614273939
Fax:
+38614273940
Splet
Elektronski naslov:
tina.kravanja@rkkrim.com
Vodstvo
Trener:
/
Statistika ekipe
st. tekem
st. zadetkov
gol razlika
st. tock
14
532
205
28
pokaži lestvico