Show menu

Livestats

Seznam tekem

25. 05. 2019

00:00, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 13 - 16 mesta RD BUTAN PLIN IZOLA:RK ČRNOMELJ
10:00, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 1-4 mesto RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:RD URBANSCAPE LOKA
10:00, Starejše deklice A, FINALE - 7. - 12. MESTO RK SAVA KRANJ:ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE - KOZINA
10:00, Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA G. RK DRAVA PTUJ:RK JERUZALEM ORMOŽ
11:00, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 13 - 16 mesta RK MARIBOR BRANIK:ROKOMETNI KLUB KRŠKO
11:20, Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA G. RK JERUZALEM ORMOŽ :RK POMURJE
11:30, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 5-8 mesto RD LL GROSIST SLOVAN:ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
12:00, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 1-4 mesto RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RK GORENJE VELENJE
12:00, Starejše deklice A, FINALE - 7. - 12. MESTO ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE - KOZINA:ŽRK TRŽIČ
12:00, Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA F. MRD DOBOVA:RD RIKO RIBNICA
12:45, Starejši dečki B, NADALJEVANJE SKUPINA G. RK POMURJE:RK DRAVA PTUJ
13:00, Starejši dečki B, Finale razvrstitev 5-8 mesto ŠD MOKERC - KIG:RK KRONOS
13:00, Starejše deklice A, FINALE - 7. - 12. MESTO ŽRK MLINOTEST:RK SAVA KRANJ
13:15, Kadeti, Finale razvrstitev 13 - 16 mesto RD URBANSCAPE LOKA :ROKOMETNI KLUB KRŠKO
14:00, Kadeti, Finale razvrstitev 1-4 mesto RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO:ŠD MOKERC - KIG
14:00, Kadeti, Finale razvrstitev 5-8 mesto MRK KRKA :MRD DOBOVA
14:00, Kadeti, Finale razvrstitev 9-12 mesto RK GRČA KOČEVJE :RD RIKO RIBNICA
14:30, Kadeti, Finale razvrstitev 13 - 16 mesto RK TRIMO TREBNJE :MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG
15:20, Kadeti, Finale razvrstitev 9-12 mesto RD LL GROSIST SLOVAN:RD KOPER 2013
15:30, Kadeti, Finale razvrstitev 5-8 mesto RK SLOVENJ GRADEC 2011:ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
16:00, Kadeti, Finale razvrstitev 1-4 mesto RD BUTAN PLIN IZOLA:RK GORENJE VELENJE
18:00, Mladinke, FINALE - 1. - 6. MESTO RK OLIMPIJA :ŽRD LITIJA
19:00, Člani, Liga NLB - KONČNICA za 7. do 12. mesto MRD DOBOVA:RK DOL TKI HRASTNIK
20:00, Člani, Liga NLB - KONČNICA za 1. do 6. mesto RD URBANSCAPE LOKA :RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO
20:00, Člani, Liga NLB - KONČNICA za 7. do 12. mesto RK SVIŠ IVANČNA GORICA:RK TRIMO TREBNJE
20:30, Člani, Liga NLB - KONČNICA za 1. do 6. mesto RK GORENJE VELENJE:RD RIKO RIBNICA