Show menu

Novice - 2014

15. 10. 2014

Škofljica Pekarna Pečjak – Grosuplje 25:25 (14:11)

15. 10. 2014 - V prvi tekmi petega kroga 1. B DRL za moške sta se Škofljica Pekarna Pečjak in Grosuplje razšla brez zmagovalca.
Več

Trimo Trebnje - Gorenje Velenje 23:30 (11:15)

15. 10. 2014 - Na sedmi tekmi v 1. NLB Leasing ligi v sezoni 2014/15 so rokometaši Gorenja dosegli sedmo zaporedno zmago. Na derbiju v Trebnjem so slovenski podprvaki premagali domači Trimo s 30:23 (15:11).
Več

Celje Pivovarna Laško - Jeruzalem Ormož 41:28 (19:17)

15. 10. 2014 - Igralci Celja Pivovarne Laško nadaljujejo z nizom nepremagljivosti v 1. NLB Leasing ligi. V sedmem krogu so v domači dvorani Zlatorog gostili Jeruzalem Ormož in zmagali z 41:28 (19:17).
Več

1. NLB Leasing liga: Celjani doma nadigrali Ormožane, derbi v Trebnjem dobili Velenjčani

15. 10. 2014 - Na dveh današnjih tekmah v 1. NLB Leasing ligi za moške so se po enkrat veselili domači in gostujoči rokometaši. Celje Pivovarna Laško je bila doma boljša od Jeruzalema Ormoža (41:28), Gorenje pa v Trebnjem od Trima (30:23).
Več
14. 10. 2014

Maribor Branik - Krško 39:26 (18:12)

14. 10. 2014 - Na vnaprej odigrani prvi tekmi sedmega kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se srečali ekipi Maribora Branika in Krškega. Po pričakovanju so bili uspešnejši Mariborčani, ki so v domači dvorani Tabor zmagali s 13 goli razlike - končni rezultat je bil 39:26 (18:12).
Več
11. 10. 2014

Herz Šmartno – Velika Nedelja Carrera Optyl 36:31 (18:10)

11. 10. 2014 - Šmarska ekipa je začela tekmo zelo dobro, po nekaj minutah je bil rezultat že 4:0. Gostje so zelo težko spremljali njihov ritem in v sredini prvega polčasa je bilo že 11:4.
Več

Cerklje – Moškanjci Gorišnica 24:28 (10:17)

11. 10. 2014 - V nadaljevanju 1. B DRL za moške je ekipa Cerkelj gostila Moškanjci-Gorišnico in izgubila z 28:24 (17:10).
Več

Črnomelj - Dobova 25:34 (10:13)

11. 10. 2014 - Dobova je v Črnomlju jasno pokazala zakaj meri na vrh 1. B lige. V prvem polčasu je ekipa Črnomlja še držala priključek z ekipo Dobove, nato pa ji je zmanjkalo moči.
Več
12. 10. 2014

Mariborčani v zaključku tekme do zmage

12. 10. 2014 - Rokometaši Maribora Branika so v prvi tekmi drugega kroga evropskega pokala EHF v dvorani Tabor premagali švedski Kristianstad s 26:25 (10:13). Povratna tekma bo v petek, 17. oktobra, ob 19. uri na Švedskem.