Show menu

Novice - Avg 2010

4. 8. 2010

Slovenski mladinci so premagali Španijo in se uvrstili v polfinale EP na Slovaškem

4. 8. 2010 - Z zmago proti Španiji z 29:26 si je moška mladinska reprezentanca Slovenije na evropskem prvenstvu na Slovaškem priigrala napredovanje v polfinale. V petkovem polfinalu se bodo slovenski rokometaši pomerili s Portugalsko, drugi par pa je Nemčija - Danska.
4. 8. 2010

Znane natančne ure kvalifikacijskega turnirja povabljencev za ligo prvakov v Karlsruheju

4. 8. 2010 - Kvalifikacijski turnir povabljencev ("wild card") ligo prvakov bo septembra v Karlsruheju, evropska zveza (EHF) pa je danes objavila natančne ure tekem tekmovanja, na katerem bo nastopilo tudi Gorenje Velenje.
3. 8. 2010

Proti Nemčiji so slovenski mladinci doživeli prvi poraz na letošnjem EP na Slovaškem

3. 8. 2010 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je na EP na Slovaškem doživela prvi poraz. Na uvodni tekmi drugega dela tekmovanja jo je premagala Nemčija z 31:25 (14:11), odločilno tekmo za napredovanje v polfinale pa bodo Slovenci igrali v sredo, 4. avgusta, ob 20. uri proti Španiji.
3. 8. 2010

EHF spet prisiljen odpovedati evropski klubski superpokal za moške in ženske

3. 8. 2010 - Že drugo leto zapored je morala evropska zveza (EHF) odpovedati evropski klubski superpokal za moške in ženske. Na Dunaju namreč niso uspeli najti prirediteljev oziroma denarja za organizacijo tega tekmovanja.
3. 8. 2010

Mladince na EP na Slovaškem čaka danes obračun z aktualnimi svetovnimi prvaki Nemci

3. 8. 2010 - Slovensko moško mladinsko reprezentanco čaka nova preizkušnja na evropskem prvenstvu na Slovaškem. Na prvi tekmi drugega dela EP se bodo mladi Slovenci danes ob 20. uri v Bratislavi pomerili z Nemčijo, aktualnim svetovnim prvakom v tej kategoriji.
3. 8. 2010

S pripravami na novo tekmovalno sezono so začeli tudi rokometaši koprskega Cimosa

3. 8. 2010 - Rokometaši Cimosa so začeli s pripravami na novo tekmovalno sezono 2010/11. Koprčani so najprej opravili testiranja, z izidi katerih je stroka zadovoljna, za igralci pa je že tudi prvi trening v dvorani Bonifika.

Rokometaš Nikola Karabatić in hrvaška atletinja Blanka Vlašić naj bi bila par

3. 8. 2010 - Po poročanju svetovnih medijev naj bi se rodila ljubezenska zveza dveh znanih športnikov. To sta francoski rokometaš Nikola Karabatić in hrvaška atletinja Blanka Vlašić.
1. 8. 2010

Znanih vseh osem reprezentanc, ki se bodo borile za kolajne na EP na Slovaškem

1. 8. 2010 - Po tretjem (zadnjem) krogu predtekmovanja po skupinah je znanih vseh osem reprezentanc, ki se bodo na EP na Slovaškem potegovale za uvrstitev od 1. do 8. mesta in kolajne. Prav tako je znana tudi osmerica, ki se bo potegovala za uvrstitve od 9. do 16. mesta.
1. 8. 2010

Slovenski mladinci suvereno opravili tudi s Hrvati, osvojili prvo mesto v skupini D in se uvrstili med osem najboljših v Evropi

1. 8. 2010 - Moška mladinska reprezentanca Slovenije je na tretji tekmi na EP na Slovaškem dosegla že tretjo zmago. Moštvo selektorja Slavka Iveziča je suvereno opravilo še s Hrvaško (32:21), osvojilo prvo mesto v skupini D in se uvrstilo med osem najboljših v Evropi. V drugem delu EP bo Slovenija igrala v skupini z Nemčijo in Španijo.