Show menu

Novice - 2014

25. 11. 2014

Dvanajsti krog v 1. NLB Leasing ligi se začenja s tekmama v Celju in Velenju

25. 11. 2014 - V 1. NLB Leasing ligi za moške je na sporedu dvanajsti krog. Dve tekmi (Celje Pivovarna Laško – Sevnica in Gorenje Velenje – Krško) bosta že v sredo, 26. novembra 2014, ostalih pet pa bo v soboto, 29. novembra.
Več
22. 11. 2014

Mlinotest Ajdovščina – Branik 34:28 (20:11)

22. 11. 2014 - V tekmi 8. kroga 1.A DRL se je v Ajdovščini domači Mlinotest pomeril z novinkami v ligi, ekipo Branika iz Maribora.
Več

Herz Šmartno – Cerklje 32:22 (20:8)

22. 11. 2014 - Domača ekipa je upravičila vlogo favorita in tekmo začela silovito. Gostujoči trener je moral v 6. minuti vzeti že prvo minuto odmora, saj je bilo na semaforju 5:0 za Herz Šmartno.
Več

Brežice - Grosuplje 33:24 (16:15)

22. 11. 2014 - Rokometna tekma med Brežicami in Grosupljim je sovpadla s praznovanjem 60 letnice ustanovitve kluba in je bila zaključek prireditve ob prazniku, zato je bila želja po zmagi še toliko večja.
Več

Piran – Naklo Peko Tržič 35:26 (20:11)

22. 11. 2014 - Pirančanke nadaljujejo z nizom zmag, tokrat so brez večjih težav ugnali goste z Gorenjske.
Več

Škofljica Pekarna Pečjak - Koper 2013 25:30 (14:15)

22. 11. 2014 - V tekmi, ki se je pričela z 20 minutno zamudo ( zastoj na avtocesti), so prvi povedli gostje. Domači so v naslednjem napadu izenačili, potem pa so gostje povedli za dva zadetka.
Več
23. 11. 2014

Maribor Branik - Trimo Trebnje 30:29 (13:15)

23. 11. 2014 - Na zadnji tekmi enajstega kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se srečala Maribor Branik in Trimo Trebnje. Rokometaši mariborskega Branika so premagali Trimo s 30:29 (13:15).
Več

V Zlatorogu padel velikan evropskega rokometa

23. 11. 2014 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v današnji tekmi 6. kroga evropske lige prvakov na domačih tleh premagali nemško ekipo Rhein-Neckar Löwen z 32:28 (16:11).
Več

Gorenje v Permu postavilo temelje za skupinski del pokala EHF

23. 11. 2014 - Rokometaši velenjskega Gorenja so v prvi tekmi 3. kroga evropskega pokala EHF v Permu premagali ruske Permske medvede s 37:34 (16:14). Povratna tekma bo v soboto, 29. novembra 2014, ob 19. uri v Rdeči dvorani.
Več

Zagorjanke so se poslovile od Evrope

23. 11. 2014 - Rokometašice Zagorja GEN-I so v povratni tekmi 3. kroga evropskega pokala EHF v gosteh izgubile proti danskemu Esbjergu s 26:35 (11:21). Zagorjanke so se tako poslovile od letošnjega igranja v Evropi.