Show menu

Novice - 2014

18. 10. 2014

Zelene Doline Žalec - Veplas Velenje 28:23 (12:10)

18. 10. 2014 - Žalčanke je prvič vodil novi trener Jernej Rantah, ki je ekipo prevzel po 3. krogu ligaškega dela tekmovanja, potem ko je Nikola Bistrovič zaradi osebnih razlogov podal odstopno izjavo in zapustil klub.
Več

Dobova – Koper 2013 27:34 (12:15)

18. 10. 2014 - V derbiju kroga so slavili Koprčani, ki imajo po petih tekmah pet zmag in kot novinci v ligi ostajajo sami na prvem mestu na lestvici 1. B DRL za moške.
Več

Mlinotest Ajdovščina – GEN-i Zagorje 26:28 (16:17)

18. 10. 2014 - V lepi tekmi so se Ajdovke dobro upirale favoriziranim Zagorjankam.
Več

Krim Mercator – Branik 42:20 (20:9)

18. 10. 2014 - Krimovke so dan po veliki zmagi v Ligi prvakinj v Stožice povabile še mariborski Branik, ki je v prvo ligo državnega prvenstva prišel po več kot desetletju. Kljub fizično in psihično velikem naporu dan prej, so znova prikazale lepo in hitro igro in že v prvih minutah ušle in zasluženo visoko slavile z rezultatom 42:20.
Več

Ljubljana – ŽURD Fikon Koper 22:25 (13:11

18. 10. 2014 - Četrti krog državnega prvenstva so odprle rokometašice Ljubljane in Kopra. Ljubljančanke še vedno lovijo prvo zmago, ki pa se vztrajno izmika. Danes so bile v prvem polčasu blizu manjšega presenečenja, ob lepi igri so po tridesetih minutah vodile z 13:11.
Več

Srčni Celjani namučili silake iz Veszprema

18. 10. 2014 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v četrtem krogu skupinskega dela evropske lige prvakov na domačem igrišču izgubili proti madžarskemu Veszpremu z 21:24 (9:14). To je za Celjane tretji poraz v tej evropski sezoni, za Madžare pa četrta zmaga.
Več

Krka - Istrabenz Plini Izola 29:27 (12:11)

18. 10. 2014 - Edino zmago na domačem igrišču na sobotnih tekmah sedmega kroga v 1. NLB Leasing ligi so dosegli rokometaši Krke. Novomeščani so bili za dva zadetka boljši od ekipe Istrabenz Plini Izola - 29:27 (12:11).
Več

Urbanscape Loka - Riko Ribnica 25:29 (11:17)

18. 10. 2014 - Igralci ekipe Riko Ribnica so se v sedmem krogu v 1. NLB Leasing ligi veselili pete zmage v letošnji sezoni. Ribničani so gostovali v Škofji Loki pri ekipi Urbanscape Loka in zmagali z rezultatom 29:25 (17:11).
Več

Sevnica - Slovenj Gradec 2011 27:28 (12:16)

18. 10. 2014 - Sevničani so v sedmem krogu v 1. NLB Leasing ligi doživeli že šesti poraz. Tokrat so v domači dvorani igrali proti ekipi Slovenj Gradec 2011 in izgubili z golom razlike - bilo je 27:28 (12:16).
Več

Koprčanke edine do zmage na gostovanju

18. 10. 2014 - Igralke v 1. A DRL so danes odigrale pet tekem četrtega kroga. Na štirih so zmage ostale doma (Zelene doline Žalec, Piran, Krim Mercator, Celje Celjske mesnine), edino pa si je na gostovanju priigrala ekipa Ž.U.R.D. Koper.