Show menu

Novice - 2022

28. 11. 2022

Celjani v sredo znova proti Pick Szegedu

28. 11. 2022 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so sredi minulega tedna proti tradicionalnim mednarodnim tekmecem iz Szegeda visoko izgubili s 27:36. V sredo jih čaka še drugi medsebojni dvoboj v skupinskem delu evropske lige prvakov proti madžarskemu rokometnemu velikanu, ki se bo v dvorani Zlatorog pričel ob 18.45.
Več
27. 11. 2022

70 golov na derbiju kroga v Celju, zmaga ostala doma

27. 11. 2022 - Na zadnji tekmi 10. kroga Lige NLB se je zmage razveselila zasedba Celja Pivovarne Laško. Ta je bila z 39:31 boljša od Rika Ribnice.
Več
26. 11. 2022

Vrhnika boljša od Logatca

26. 11. 2022 - Na sobotni tekmi 5. kroga zelene skupine v 1. ženski rokometni ligi so se po preobratu v zadnjih minutah zmage nad Zvezdo Logatcem razveselile Vrhničanke.
Več

Litijanke odščipnile točko tekmicam iz Celja

26. 11. 2022 - Sobota je v 1. ženski rokometni ligi prinesla prve tri tekme 5. kroga modre skupine. Za presenečenje so na domačem igrišču poskrbele Litijanke, ki so polčas proti tekmicam iz Celja dobile za dva zadetka, se v končnico podale s prav toliko zadetki zaostanka, na koncu pa iztržile neodločen izid 19:19.
Več

Slovenj Gradec v končnici strl tekmece

26. 11. 2022 - Na predzadnji tekmi 10. kroga Lige NLB so rokometaši Slovenj Gradca po ogorčenem boju ugnali tekmece iz Ivančne Gorice. Po zaslugi boljše igre in preobrata v zadnjih 13 minutah so se na koncu veselili zmage s 26:21.
Več
25. 11. 2022

Dolenjska prvoligaša nadaljujeta z uspešnimi nastopi

25. 11. 2022 - S štirimi tekmami se je v petek nadaljeval 10. krog Lige NLB. Zmag so se razveselile zasedbe Kopra, Trima Trebnjega, Krke in Gorenja Velenja. Preostali tekmi bosta na sporedu v soboto in nedeljo.
Več

Ljubljana ostaja edina neporažena zasedba zelene skupine

25. 11. 2022 - Po reprezentančnem premoru so se na igrišča vrnile rokometašice zelene skupine 1. ženske rokometne lige. Na dvoboju neporaženih zasedb je Ljubljana s 30:24 odpravila Piran in tako ostaja edina ekipa brez oddane točke.
Več
24. 11. 2022

Krimovke zanesljivo preko Velenjčank

24. 11. 2022 - Po evropskem rokometnem prvenstvu so se v modri skupini 1. ženske rokometne lige na parket prve vrnile Krimovke in Velenjčanke. Gostiteljice so v Ljubljani upravičile vlogo favoritinj in vpisale peto zmago v sezoni, rokometašice Velenja ostajajo pri eni.
Več
23. 11. 2022

Krčani do prve zmage v tej sezoni Lige NLB

23. 11. 2022 - Ekipi Krškega in Maribora Branika sta ž v sredo odprli deseti krog Lige NLB. Zasedbi, ki sta zasidrani na dnu lestvice državnega prvenstva, sta bili večji del prvega polčasa precej izenačeni, proti koncu pa so si gostitelji priigrali prednost štirih zadetkov, v drugem delu potrdili prevlado (25:20) in s tem tudi prvo zmago v tej sezoni Lige NLB.
Več

Slovenska četverica boljša od Celjanov

23. 11. 2022 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 7. krogu Machineseeker EHF Lige prvakov gostovali pri Pick Szegedu, ki je bil od aktualnih slovenskih državnih prvakov boljši z rezultatom 36:27.