Show menu

Novice - 2014

15. 11. 2014

ŽURD Koper - Mlinotest Ajdovščina 19:20 (9:9)

15. 11. 2014 - V obeh taborih je bilo čutiti veliko željo po zmagi. Že podatek, da je bil rezultat na tekmi devetkrat izenačen, nam da vedeti, da smo gledali izjemno enakovreden boj.
Več

Grosuplje – Drava Ptuj 21:29 (8:15)

15. 11. 2014 - Tekmo so bolje odprli gostje, ki so sredi prvega dela igre vodili z rezultatom 6:1. Kljub poizkusom domače ekipe se rezultat ob koncu polčasa ni bistveno spremenil (8:15) zahvaljujoč bravuroznim obrambam gostujočega vratarja Boštjana Belca.
Več

Črnomelj – Velika Nedelja Carrera Optyl 36:22 (22:17)

15. 11. 2014 - Velika Nedelja je odločno začela, vendar jih je Črnomelj kmalu ujel in prehitel ter počasi višal razliko, ki je ob polčasu znašala pet golov. Obrambi obeh ekipa sta bili v prvem polčasu slabši del.
Več

Dobova – Moškanjci Gorišnica 32:29 (14:12)

15. 11. 2014 - V uvodnih minutah sta ekipi pokazali, da znata zelo dobro igrati v napadu. Gostje so v obrambi funkcionirali bolje kot Dobovčani, vendar so gostitelji to znali nadoknaditi v napadu. Skozi celoten prvi polčas je bila razlika minimalna, vse do konca, ko je Dobova prišla do dveh zadetkov prednosti.
Več

Zagorjanke visoko izgubile prvo tekmo tretjega kroga pokala EHF

15. 11. 2014 - Igralke ekipe GEN-I Zagorje so na prvi tekmi tretjega kroga evropskega pokala EHF na domačem igrišču visoko izgubile proti danskemu Esbjergu z 22:33 (7:19). Povratna tekma bo v nedeljo, 23. novembra 2014, na Danskem.
Več

Krško - Sviš Ivančna Gorica 28:33 (15:15)

15. 11. 2014 - Na tekmi desetega kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške je bil na sporedu tudi medsebojni obračun ekip z dna lestvice. Krško je pred domačimi gledalci izgubilo proti Svišu iz Ivančne Gorice z 28:33 (15:15).
Več

Istrabenz Plini Izola - Maribor Branik 20:33 (9:13)

15. 11. 2014 - V desetem krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške sta se srečala Istrabenz Plini Izola in Maribor Branik. Na tekmi v Izoli so bili precej boljši gostje iz Maribora, ki so visoko zmagali s 33:20 (13:9).
Več

Trimo Trebnje - Sevnica 31:25 (19:13)

15. 11. 2014 - Sosedski dvoboj med Trimom in Sevnico v desetem krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške se je končal z zmago domače ekipe. Trebanjci so goste iz Sevnice nadigrali z rezultatom 31:25 (19:13).
Več

1. NLB Leasing liga: Gorenju derbi, zmage še za Maribor, Trimo in Sviš

15. 11. 2014 - V desetem krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške so danes odigrali štiri tekme. Gorenje je visoko dobilo derbi proti Ribničanom, Maribor Branik in Sviš sta bila uspešna v gosteh, Trimo pa je doma premagal Sevničane.
Več

Gorenje Velenje - Riko Ribnica 42:22 (18:10)

15. 11. 2014 - Gorenje je v desetem krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške doseglo že deseto zmago. Velenjčani so na derbiju kroga v Rdeči dvorani popolnoma nadigrali Riko Ribnico kar z 20 goli razlike - bilo je 42:22 (18:10).