Show menu

Novice - Mar 2015

3. 3. 2015

V 1. A DRL na zaostalih tekmah uspešna Krim in Naklo

3. 3. 2015 - V 1. A DRL za ženske sta bili odigrani zaostali tekmi 14. kroga. Krim Mercator je v domači dvorani premagal ekipo Ž.U.R.D. Koper s 33:16 (20:6), ekipa Naklo Peko Tržič pa je bila boljša od Branika s 27:26 (15:14).
Več
3. 3. 2015

Slovan in Gorenje začenjata 19. krog v 1. NLB Leasing ligi

3. 3. 2015 - Prva tekma 19. kroga v 1. NLB Leasing ligi za moške bo na sporedu v sredo, 4. marca, ko se bosta v Ljubljani srečala Slovan in Gorenje. Ostalih šest tekem bo od petka do nedelje.
Več
3. 3. 2015

Reprezentanca U-17 se bo pomerila z Gruzijo

3. 3. 2015 - V okviru reprezentančnih aktivnosti moške reprezentance igralcev, rojenih letnika 1998 in mlajših, bo reprezentanca opravila trening in odigrala pripravljalno tekmo proti reprezentanci Gruzije (gostiteljici OFEM 2015).
Več
28. 2. 2015

Škofljica Pekarna Pečjak – Dol TKI Hrastnik¸ 26:33 (15:16)

28. 2. 2015 - V prvem polčasu smo gledali tekmo dveh enakovrednih ekip. Bolje so začeli domačini, ki so povedli s 4:1. Po tem rezultatu so se gostje zbrali in dokaj hitro izenačili ter prešli v vodstvo.
Več
28. 2. 2015

Brežice - Koper 2013 27:27 (13:10)

28. 2. 2015 - Brežičani so tekmo začeli odločno in motivirano. Gostom iz Kopra niso dovolili, da bi se razigrali, saj so prvi zadetek dosegli šele v 5. minuti srečanja (4:1).
Več
28. 2. 2015

Dobova – Črnomelj 36:27 (18:14)

28. 2. 2015 -
Več
28. 2. 2015

GEN – I Zagorje - Mlinotest Ajdovščina 36:19 (12:9)

28. 2. 2015 - Zagorjanke so v nadaljevanju 1. A DRL za ženske prepričljivo ugnale tudi Ajdovke.
Več
27. 2. 2015

Prvi prejemnik nagrade Iztoka Puca je Ormožan Tilen Kosi

27. 2. 2015 - Besede so meso postale. Olimpijski komite Slovenije in Rokometna zveza Slovenije bosta jutri udejanjili dogovor o nagradi v spomin na Iztoka Puca. Prvi prejemnik nagrade je Tilen Kosi, član slovenske reprezentance U-17 in igralec Jeruzalema Ormoža.
Več
28. 2. 2015

Pokal EHF: Velenjčani na gostovanju visoko premagali Pfadi Winterthur

28. 2. 2015 - Igralci Gorenja so v tretjem krogu skupinskega dela v evropskem pokalu EHF gostovali v Švici pri ekipi Pfadi Winterthur. Velenjčani so zmagali kar s 35:26 (16:12) in osvojili drugi par točk v tem evropskem tekmovanju.
Več
1. 3. 2015

V ligi prvakinj prepričljiv poraz Krima Mercatorja proti Thüringerju

1. 3. 2015 - Rokometašice Krima Mercatorja so v 4. krogu glavnega dela lige prvakinj na gostovanju izgubile proti Thüringerju z 21:33 (10:17) in tako dokončno izgubile vse možnosti za napredovanje. Predzadnjo tekmo bodo igrale v petek, ko bodo gostile skopski Vardar.