Show menu

Novice - Mar 2015

10. 3. 2015

Gorenje in Trimo začenjata 20. krog v 1. NLB Leasing ligi

10. 3. 2015 - V 1. NLB Leasing ligi za moške bosta prvo tekmo 20. kroga odigrala Gorenje in Trimo. Tekma bo na sporedu v sredo, 11. marca, ena bo v petek, preostalih pet pa v soboto, 14. marca.
Več
10. 3. 2015

Zmagi reprezentanc mlajših in starejših kadetov

10. 3. 2015 - Mlajše kadete letos čaka nastop na olimpijskih igrah evropske mladine v Gruziji, starejše kadete pa nastop na SP v Rusiji. V okviru priprav na oba dogodka sta izbrani vrsti v ponedeljek odigrali dve prijateljski tekmi.
Več
7. 3. 2015

Slovenj Gradec 2011 - Celje Pivovarna Laško 23:35 (10:16)

7. 3. 2015 - Igralci Celja Pivovarne Laško so v 19. krogu v 1. NLB Leasing ligi dosegli že 19. zmago v tej tekmovalni sezoni. Celjani so na gostovanju v Slovenj Gradcu ugnali domačo ekipo s 35:23 (16:10).
Več
7. 3. 2015

Dol TKI Hrastnik – Moškanjci Gorišnica 31:30 (17:14)

7. 3. 2015 - Odličen začetek domačih ni dal slutiti, da bo v nadaljevanju še zelo napeto. Gostje so se v dvorani Dolanka tudi tokrat predstavili kot zelo neugoden tekmec.
Več
7. 3. 2015

Herz Šmartno - Drava Ptuj 28:26 (15:13)

7. 3. 2015 - V Šmartnem se je pričakovala težka tekma dveh izenačenih ekip. V jesenskem delu je bil rezultat na Ptuju izenačen (31:31). Po začetnem vodstvu 2:0 so bolje nadaljevali gostje, ki so povedli in vodili vse do 10:11.
Več
8. 3. 2015

Krim Mercator - Naklo Tržič 49:16 (26:7)

8. 3. 2015 - V 16. krogu državnega prvenstva so Krimovke še tretjič zapored odigrale domačo tekmo. Tokrat so v Stožice prišle gorenjske rokometašice iz združenih Nakla in Tržiča. Tekmo, ki se je odvijala precej hitro in brez prekinitev, so Krimovke dobile z rezultatom 49:16.
Več
7. 3. 2015

Grosuplje – Škofljica 35:25 (18:12)

7. 3. 2015 - Tekmo sosedov so odločno začeli domači, ki so v 13. minuti, ob rezultatu 8:4, prisilili gostujočega trenerja k minuti odmora.
Več
7. 3. 2015

Mlinotest Ajdovščina – Krka 26:17 (12:10)

7. 3. 2015 - V boju za čim višje mesto v državnem prvenstvu sta se v Ajdovščini srečali ekipi s podobnimi cilji. Mlinarke so se tokrat hotele oddolžiti za poraz v gosteh (-3), kar jim je tudi uspelo.
Več
7. 3. 2015

Ljubljana - Branik 32:29 (17:12)

7. 3. 2015 - Na zanimivi tekmi so Ljubljančanke v boju za pomembne točke gostile rokometašice Branika. Ljubljančanke so vodile od prve minute, a gostje so se v zadnjih minutah nevarno približale. Pomembni točki in s tem skok na mesta, ki v prihodnji sezono zagotavljajo mesta med elito, sta vendarle ostali doma.
Več
6. 3. 2015

Cerklje – Velika Nedelja Carrera Optyl 33:25 (16:17)

6. 3. 2015 - V derbiju zadnjih dveh ekip na prvenstveni lestvici 1. B DRL za moške, sta se srečali dve po točkah enakovredni ekipi.